Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie, WWL24 i Radio FAMA o 6.kolejce

24
Paź

Retro pozbawia złudzeń kolejne zespoły. Skoro nie dali rady Amatorzy, to czy ktoś jest w stanie realnie się tej drużynie przeciwstawić?

Niedzielna potyczka dwóch niepokonanych ekip miała do pewnego momentu w miarę wyrównany przebieg, ale dwa gole w krótkim odstępie czasu pozwoliły zbudować Retro przewagę i ostatecznie wygrać mecz na szczycie. Jaką opinię na temat tego spotkania ma Darek Rosłon? I czy według niego, Squad może się już przyzwyczajać do myśli, że w kolejnym sezonie powalczy z Dar-Marem czy Offsidem? Darek odpowiedzi udzielił Radiu FAMA Wołomin, na falach 94,7 FM. Całość (czyli wywiad z zawodnikiem + krótka relacja z pozostałych spotkań) jest dostępna TUTAJ (może być potrzebny Flash Player).

O szóstej kolejce przeczytacie też w najnowszym wydaniu Wieści Podwarszawskich. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ.

wiesci6kolejka4edycja


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1