Zaloguj się!

Wieści Podwarszawskie, WWL24 i Radio FAMA o 5.kolejce

17
Paź

AutoSzyby były w niedzielę o 25 minut od pierwszego zwycięstwa w sezonie. Niestety - po raz kolejny się nie udało...

Spartanie w drugiej połowie okazali się sprytniejsi od ekipy Kamila Wiśniewskiego i wygrali to spotkanie 4:2. Czego zabrakło przegranym? Gdzie tkwi przyczyna ich kiepskiej serii? Te pytania Radio FAMA Wołomin zadało Kubie Skotnickiemu, zawodnikowi Auto-Szyb. Jaka była jego odpowiedź? Całość (czyli wywiad z zawodnikiem + krótka relacja z pozostałych spotkań) jest dostępna TUTAJ (może być potrzebny Flash Player).

O piątej kolejce przeczytacie też w najnowszym wydaniu Wieści Podwarszawskich. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ. Warto dodać, że WWL24 w swoich artykułach udostępnia również ligowe magazyny, dzięki czemu trafiają one do jeszcze szerszej widowdni.