Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 17.kolejki Ligi Typerów

11
Cze

Jest bardzo prawdopodobne, że losy ligi typerów zostały przesądzone po ostatniej serii. Przewaga lidera zwiększyła się bowiem aż do pięciu punktów.

Można powiedzieć, iż właściciel konta QPR14 wrzucił na ostatniej prostej szósty bieg. Bo to właśnie on zdobył najwięcej - bo dwanaście - punktów w siedemnastej kolejce i był to jego trzeci triumf na przestrzeni ostatnich czterech tygodni. I podobnie jak tydzień temu, tak i teraz był jedynym graczem, który trafił jeden dokładny wynik - chodziło o spotkanie Neptuna z Wolą Rasztowska, gdzie QPR14 obstawił rezultat 2:1. Gratulujemy intuicji i kolejnej nagrody w postaci bonusu do forBET. A trochę już się ich uzbierało ;)

Teraz zerkniemy na Wasze typy. W pierwszej lidze doszło do sytuacji bez precedensu - otóż nasi uczestnicy w każdym ze spotkań obstawiali tych samych zwycięzców! Dar-Mar, Al-Mar, Offside, Fil-Pol i In-Plus - stawialiście wyłącznie na te zespoły i ani razu nie zdecydowaliście by wskazać na ich przeciwników, czy nawet na remis! Ale o ile w czterech przypadkach ta metoda zadziałała, to w rywalizacji Dar-Maru już nie, bo zespół z Kobyłki tylko zremisował z FC Tiger United (1:1).

W drugiej lidze w znakomitej większości także stawialiście na faworytów. Ale było jedno spotkanie, gdzie te proporcje jako-tako się zmieniły. Chodziło o starcie Drzewcy z Na Fantazji. Potyczka tych dwóch młodych ekip zakończyła się sukcesem drużyny z Zielonki. To ucieszyło sześciu typerów, natomiast zasmuciło dwóch którzy postawili na podział punktów i jednego, który oczyma wyobraźni widział sukces Kuby Godlewskiego i spółki. Przeczucie go jednak zawiodło.

W klasyfikacji generalnej - o czym pisaliśmy na wstępie - na prowadzeniu umocnił się QPR14. Drugi w tabeli Webi ma do niego pięć punktów straty, a trzeci Helmut aż osiem. Przypominamy, że nagrodą główną w zabawie jest komin marki Reusch, bonus (50 zł) do forBET i pamiątkowa statuetka. Dla zawodników z miejsc 2-3 mamy z kolei bonusy (odpowiednio 30 i 20 zł).

A typy na 18.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 9:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819