Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 14.kolejki Ligi Typerów

22
Maj

Kolejna trudna seria dla naszych typerów. Wyniki znów pozaskakiwały, co było jednak dobrą informacją dla lidera naszej zabawy. Mało zdobytych punktów, to mała szansa że ktoś dogoni Webiego.

Kto więc otrzyma nagrodę w postaci bonusu do forBET za czternastą kolejkę? Otóż będzie to QPR14. Właściciel tego konta zdobył siedem punktów i to pozwoliło mu zdystansować konkurencję. Trzy "oczka" z tego dorobku zapewniło mu trafienie jednego, dokładnego wyniku - w rywalizacji Sparta - FC Drzewce słusznie postawił na 2:1 dla ekipy z Wołomina. Rezultat tej potyczki był zresztą najczęściej "trafianym" w ostatniej serii.

To teraz krótka analiza kluczowych meczów na obydwu poziomach rozgrywkowych. W pierwszej lidze bój o utrzymanie stoczyły Tiger United z Incognito. Remis był w tym starciu prawdopodobny, ale co ciekawe - nikt takiego rozstrzygnięcia nie obstawił! Cztery osoby liczyły na sukces Zjednoczonych Tygrysów, z kolei sześć na dobrą formę z ostatnich tygodni markowian. I chociaż skończyło się na 1:1, to ten rezultat oczywiście w dużo większym stopniu zadowolił właśnie Incognito.

Na zapleczu elity ważny mecz rozegrali między sobą Amatorzy i Al-Maj. Ci pierwsi grają ostatnio w kartkę, drudzy mieli serię czterech zwycięstw z rzędu. W bezpośrednim starciu lepsi okazali się jednak gracze Patryka Jędrysiaka, triumfując 2:0. Ten scenariusz przewidziało sześciu typerów. Nikt nie postawił na remis, natomiast pozostałych czterech uczestników liczyło na podtrzymanie pozytywnej passy przez zespół z Marek. Tym razem Grzesiek Wojda i spółka musieli się jednak obejść smakiem.

A typy na 14.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819