Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 13.kolejki Ligi Typerów

14
Maj

Była to zdecydowanie najtrudniejsza do wytypowania kolejka w tym sezonie. A może nawet w całej historii Futboligi?

Nie jest standardem, że uczestnicy naszej Ligi Typerów zdobywają raptem po kilka punktów. Dość powiedzieć, że zdecydowana większość z nich nie przekroczyła w tej serii bariery sześciu "oczek"! Udało się to tylko jednemu typerowi - Lentiniemu! Właściciel tego konta postanowił mocno zaryzykować swoimi typami i wyszło mu to na dobre. Łącznie zdobył 12 punktów i jako jedyny trafił w tej serii dwa dokładne rezultaty (Dar-Mar - Offside 0:2 i Nauka Jazdy u Sławka - FC Hash 1:1). Gratulujemy odwagi i nagrody w postaci bonusu do forBET.

I jak zwykle mamy dla Was trochę liczb po ostatniej niedzieli. W najwyższej klasie rozgrywkowej żyliśmy przede wszystkim spotkaniem Dar-Maru z Offsidem. Poważne kłopoty kadrowe mocno utrudniły zadanie ekipie z Kobyłki, która chociaż walczyła jak mogła, to uległa w tym spotkaniu 0:2. Ten wynik ucieszył cztery osoby, trzy inne postawiły tutaj na remis, a kolejne trzy miały nadzieję na triumf Dar-Maru. Same chęci jednak nie wystarczyły.

W drugiej lidze meczem, po którym wiedzieliśmy, że może paść w nim tak naprawdę każdy rezultat był ten między Drzewcami a Al-Maj Car. Pojedynek faktycznie przyniósł sporo emocji, bo chociaż trzy punkty pojechały ostatecznie do Marek, to wynik ważył się do ostatnich sekund. Sukces Grześka Wojdy i spółki przewidziały tylko trzy osoby. Nikt nie wierzył w remis (i jak widać - słusznie), z kolei siedmiu użytkowników trzymało kciuki za zielonkowską młodzież. Szczęście było jednak po stronie rywali.

A typy na 13.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 9:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP