Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 13.kolejki Ligi Typerów

14
Maj

Była to zdecydowanie najtrudniejsza do wytypowania kolejka w tym sezonie. A może nawet w całej historii Futboligi?

Nie jest standardem, że uczestnicy naszej Ligi Typerów zdobywają raptem po kilka punktów. Dość powiedzieć, że zdecydowana większość z nich nie przekroczyła w tej serii bariery sześciu "oczek"! Udało się to tylko jednemu typerowi - Lentiniemu! Właściciel tego konta postanowił mocno zaryzykować swoimi typami i wyszło mu to na dobre. Łącznie zdobył 12 punktów i jako jedyny trafił w tej serii dwa dokładne rezultaty (Dar-Mar - Offside 0:2 i Nauka Jazdy u Sławka - FC Hash 1:1). Gratulujemy odwagi i nagrody w postaci bonusu do forBET.

I jak zwykle mamy dla Was trochę liczb po ostatniej niedzieli. W najwyższej klasie rozgrywkowej żyliśmy przede wszystkim spotkaniem Dar-Maru z Offsidem. Poważne kłopoty kadrowe mocno utrudniły zadanie ekipie z Kobyłki, która chociaż walczyła jak mogła, to uległa w tym spotkaniu 0:2. Ten wynik ucieszył cztery osoby, trzy inne postawiły tutaj na remis, a kolejne trzy miały nadzieję na triumf Dar-Maru. Same chęci jednak nie wystarczyły.

W drugiej lidze meczem, po którym wiedzieliśmy, że może paść w nim tak naprawdę każdy rezultat był ten między Drzewcami a Al-Maj Car. Pojedynek faktycznie przyniósł sporo emocji, bo chociaż trzy punkty pojechały ostatecznie do Marek, to wynik ważył się do ostatnich sekund. Sukces Grześka Wojdy i spółki przewidziały tylko trzy osoby. Nikt nie wierzył w remis (i jak widać - słusznie), z kolei siedmiu użytkowników trzymało kciuki za zielonkowską młodzież. Szczęście było jednak po stronie rywali.

A typy na 13.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 9:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819