Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 11.kolejki Ligi Typerów

09
Kwi

Jeden z naszych uczestników włączył na wiosnę opcję TURBO. I niewykluczone, że w tym tempie uda mu się jeszcze powalczyć o końcowe zwycięstwo.

Kogo dotyczy to, co napisaliśmy wyżej? Otóż chodzi o Felipe, który wygrał poprzedni odcinek naszej zabawy i w tym również okazał się najlepszy. I podobnie jak wtedy, tak i teraz miał on co prawda tyle samo punktów co inny uczestnik (po 13), ale o ile przeciwnik zanotował jeden dokładnie trafiony wynik, o tyle Felipe aż trzy! Właściciel tego konta przewidział zwycięstwo Sokołów z Neptunem w stosunku 3:2, Retro ze Spartą (3:1) i Drzewcy z Ursynowem (2:1). Jesteśmy pełni podziwu i oczywiście gratulujemy nagrody w postaci bonusu do forBET.

No i czas na podsumowanie Waszych typów dotyczących najciekawszych meczów obydwu poziomów rozgrywkowych. W pierwszej lidze wszyscy ostrzyli sobie na zęby na starcie urzędującego mistrza czyli Fil-Polu z Offsidem. Mecz okazał się jednak klasycznym do jednej bramki, bo Offside nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa, triumfując 5:0. Sukces zespołu Pawła Buli przewidziało jedenastu typerów, nikt nie postawił na remis, z kolei tylko dwie osoby dały się przekonać, że to dawna Andromeda ma tutaj większe szanse. Było to jednak myślenie życzeniowe.

A propos futboligowej elity to jeszcze mała ciekawostka odnośnie drużyny Incognito. Obóz Mariusza Kwiatkowskiego w ostatnich dwóch meczach zdobył 4 punkty z ligowymi potentatami, z kolei w Lidze Typerów nie było ANI JEDNEJ osoby, która by w starciach ekipy z Marek z Offsidem i Dar-Marem postawiłaby chociażby na podział punktów. 

Przechodzimy do drugiej ligi. Tutaj pod mikroskop wzięliśmy potyczkę Al-Maju z Na Fantazji. Co prawda jesienią ci drudzy wygrali dość wyraźnie bezpośrednie starcie, to jednak Al-Maj wyglądał na zespół będący w lepszej formie i potwierdził to na placu boju (3:1). Nie stanowiło to zaskoczenia dla pięciu uczestników zabawy. Jeden miał nadzieję, że zespoły zdobędą tyle samo bramek, z kolei pozostałych siedem wierzyło w przełamanie Fantazyjnych. Na to przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

A typy na 12.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP