Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 9.kolejki Ligi Typerów

20
Lis

Co prawda do rozegrania w tej serii został jeszcze jeden mecz, ale nie będzie on miał żadnego wpływu na wyniki. Kto więc zgarnia bonus za dziewiątą serię?

Tylko jednej osobie udało się obstawić niedzielne potyczki w ten sposób, by zdobyć za nie dwucyfrową liczbę punktów - dziesięć "oczek" wystarczyło, by nagrodę do forBET zapisał na swoje konto użytkownik lentini. Co ciekawe - również jako jedyny w tej kolejce trafił on w punkt wynik jednego ze spotkań - poprawnie obstawił że Dar-Mar zremisuje z In-Plusem 2:2. I tak jak pisaliśmy - chociaż na dniach odbędzie się jeszcze mecz AutoSzyby kontra Na Fantazji, to zmiany tutaj żadne nie zajdą. Dlaczego? Chyba nie musimy nikomu tłumaczyć - wystarczy spojrzeć na tabelę drugiej ligi ;)

A skoro była już mowa o starciu Dar-Maru z In-Plusem, to czas zweryfikować wszystkie Wasze typy tego spotkania. Pięć osób jako faworyta wskazało tutaj Księgowych, dwie poprawnie wytypowały podział punktów, z kolei pozostałych osiem liczyło na drużynę z Kobyłki. Można więc powiedzieć, iż głosy rozłożyły się w miarę wyrównanie, bo np w takim starciu Al-Maru z Offsidem, było aż czternaście wskazań na zespół Pawła Buli i tylko jedno na remis. Czasami warto zaryzykować.

W drugiej lidze też uważniej przyjrzeliśmy się dwóm spotkaniom. Pierwsze to Amatorzy kontra FC Drzewce. Tutaj nie mieliście żadnych wątpliwości - praktycznie w ciemno stawialiście na tych pierwszych i nie zawiedliście się. Za triumf wołomińskiej młodzieży punkty dopisało sobie dwunastu uczestników. Dwóch użytkowników wolało tutaj remis, a tylko jeden dawał szansę na zwycięstwo miejscowym. Skończyło się na bolesnym 0:4. Drugie starcie jakie wzięliśmy pod lupę to Sokoły - Wola Rasztowska. Forma ekipy braci Kryszkiewicz zrobiła na Was wrażenie, bo chociaż chłopaki byli przed tą serią niżej w tabeli niż zielonkowscy weterani, to dziewięciu typerów postawiło na sukces Woli. Pięć osób trzymało kciuki za Sokoły, z kolei jedna wierzyła, że nie dojdzie tutaj do wskazania zwycięzcy. Ostatecznie dawny Promil wygrał 3:0.

W klasyfikacji generalnej doszło do kolejnej zamiany - Webi wyprzedził Konradoo. Ale tutaj akurat może jeszcze dojść do rotacji powrotnej, bo jeśli drugi z nich trafi dokładny wynik meczu z udziałem AutoSzyb i Na Fantazji, to panowie ponownie zamienią się miejscami. Czy tak będzie - przekonamy się już niedługo.

A ponieważ runda się zakończyła, na dniach dokonamy podsumowania. Do osób, które wygrały poszczególne serie wyślemy maile z informacją co i jak należy zrobić, by odebrać bonus. A od marca ciąg dalszy naszej zabawy i liczymy, że uda nam się przekroczyć granicę dwudziestu regularnie typujących graczy.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP