Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 7.kolejki Ligi Typerów

30
Paź

W naszej zabawie niemal co tydzień mamy zmianę na pozycji lidera. Tym razem na szczyt powrócił uczestnik, który był na nim jeszcze dwie kolejki temu.

Najwięcej punktów w siódmej serii gier zdobył Konradoo i to właśnie on przewodzi w tym momencie stawce Ligi Typerów. Za niedzielne spotkania uzbierał łącznie aż 14 punktów, dokładnie trafiając dwa wyniki: Al-Maj Car - Amatorzy 2:4 i Na Fantazji - Wola Rasztowska 0:2. Widać, że to nie jest gracz który obstawia systemem, czyli np zawsze ten sam rezultat, więc tym większe brawa dla niego. Bonus do forBET przyznamy po zakończeniu rundy.

A jak nasz zwycięzca oraz reszta stawki typowała szlagier pierwszej części sezonu między Dar-Marem i Offsidem? Wasza przychylność była zdecydowanie po stronie dawnego WLSP. Na ekipę Pawła Buli postawiła więcej niż połowa "ankietowanych" - było ich dokładnie dziesięciu. Co ciekawe - tylko jedna osoba typowała, że różnica bramek na korzyść zespołu z Wołomina wyniesie więcej niż jedną. Czterech użytkowników liczyło tutaj na remis, z kolei pięć poprawnie wytypowało, że hit wygra Dar-Mar. 

Przy okazji możecie też zobaczyć jak rozkładały się głosy w ankiecie, którą zamieściliśmy na FB. Łącznie przystąpiło do niej 62 fejsbukowiczów i tutaj Offside wygrał 35 do 27. Możecie to zresztą zobaczyć na grafice (w wymiarze procentowym)

dar mar offside

Sprawdziliśmy również jak rozkładały się Wasze prognozy w innym ciekawym spotkaniu najwyższej klasy rozgrywkowej między In-Plusem a Fil-Polem. Tutaj przemówiła do Was forma Księgowych i faktycznie - jedenastu typerów, którzy postawili na ekipę z Marek mieli powody do zadowolenia. Tylko jeden uczestnik widział tutaj brak rozstrzygnięcia, z kolei siedmiu liczyło, że to urzędujący mistrzowie zgarną całą pulę. Tak się wydawało do 10 minuty - później było już tylko gorzej...

Natomiast w drugiej lidze przeanalizowaliśmy mecz Sparta - FC Drzewce. Był on o tyle ciekawy, że drużyny te dzieliło trochę miejsc w tabeli, ale chociaż wyżej były Drzewce, to wyniki ostatnich meczów przemawiały raczej za ich rywalami. Ostatecznie jedenaście razy postawiliście na zielonkowską młodzież (i słusznie), nikt nie wierzył w możliwość remisu (też słusznie), z kolei ośmiu śmiałków postawiło na Spartan, co finalnie okazało się niewłaściwą decyzją.

Co do typów na 8.kolejkę to możliwość obstawienia pojawi się na początku przyszłego tygodnia, albowiem tak jak wielokrotnie już pisaliśmy - 4 listopada Futboliga NIE GRA.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819