Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 6.kolejki Ligi Typerów

23
Paź

Dla większości naszych typerów to była dobra kolejka. Praktycznie co drugi uczestnik trafił przynajmniej jeden dokładny wynik, a byli też tacy, którzy poprawnie wytypowali wyniki aż trzech niedzielnych potyczek!

Nasz dzisiejszy zwycięzca czyli Webi co prawda hat-tricka nie ustrzelił, ale właściwie wskazał rezultaty dwóch meczów (Tiger United - KroosDe Team 1:2 i Ursynów - Wola Rasztowska 1:2) i zdobywając łącznie 14 punktów, nie tylko zgarnął bonus do forBET, ale też wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Jest tam zresztą niezły ścisk, zwłaszcza że lidera naciska Helmut, a tuż za nimi czai się Konradoo.

Teraz rzut oka na Wasze typy hitów szóstej serii gier. W pierwszej lidze murawa miała płonąć w meczu Dar-Maru z Fil-Polem. Niestety - ci drudzy praktycznie sami pozbawili się szans na podjęcie rękawicy i grając całą drugą połowę w siedmiu, przegrali 0:4. Sukces ekipy z Kobyłki przewidziało dziewięciu uczestników, dwóch wolałoby remis, a siedmiu miało nadzieję, że Fil-Pol przypomni sobie jak się wygrywa najważniejsze mecze w sezonie. Było to jednak zgubne przeświadczenie. Przy okazji sprawdziliśmy także czy dawaliście jakiekolwiek szanse ekipie Incognito w derbach Marek z In-Plusem. Otóż... nie. Tylko jedna osoba (nie musimy chyba mówić, jaką drużynę reprezentująca) zaryzykowała stawiając na zespół Mariusza Kwiatkowskiego, a wszystkie pozostałe nie widziały innej opcji niż sukces Księgowych. Słusznie.

W drugiej lidze uwagę wszystkich przykuwała konfrontacja dwóch niepokonanych ekip - Amatorów i Retro Squadu. Wasze głosy rozłożyły się w następujący sposób: 4-1-13. Widać, że dyspozycja Retro budzi powszechne uznanie i nic dziwnego, że zdecydowana większość z Was pokusiła się, by postawić właśnie na nich. Amatorzy również mieli kilku zwolenników, ale niestety ten zespół w niedzielę trochę rozczarował i jego strata do Squadu wynosi w tym momencie aż siedem punktów.

A typy na 7.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1