Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 4.kolejki Ligi Typerów

10
Paź

Do formy wraca zwycięzca ostatniej edycji naszej zabawy. To właśnie on uzyskał tym razem najwięcej punktów.

10 "oczek" wystarczyło, by zgarnąć nagrodę w postaci bonusu do forBET. A właśnie tyle skompletował FELIPE, który jako jedyny w tej serii pokusił się o wytypowanie dokładnego wyniku (Dar-Mar - Kati-Kominki 1:0). O tym jak trudna do wytypowania była ta kolejka niech świadczy fakt, że niektórzy z Was zdobyli jeden punkt, a niektórzy dwa. Tym większe brawa dla nasza triumfatora.

Standardowo już sprawdziliśmy jak typowaliście hity. W pierwszej lidze pod lupę wzięliśmy dwa spotkania. Zaczynamy od meczu Kati-Kominki - Dar-Mar. Większość z Was zaufała dobrej formie ekipy dowodzonej przez Norberta Kucharczyka - 10 osób postawiło na ich zwycięstwo. Pięciu użytkowników widziało tutaj remis, a  czterech liczyło na sukces Kati. Natomiast drugi mecz jaki przykuwał uwagę w tym tygodniu to derby Zielonki między FC Hash a FC United. W zdecydowanej większości liczyliście na Haszystów - typów na nich było aż trzynaście. Dwukrotnie postawiliście na podział punktów, a tylko czterej uczestnicy zabawy słusznie wskazali, że to Maciek Grabowski i spółka zapiszą na swoje konto całą pulę.

W drugiej lidze ciekawiło nas z kolei, kto znajdzie Wasze większe uznanie z pary Promil - Marcova. Mimo, że to Promil był do tego momentu niepokonany, tylko czterej gracze postawili na jego zwycięstwo. Dwójka użytkowników obstawiła remis, a trzynaście zdecydowała, że to nasz beniaminek jest tutaj faworytem. I słusznie;)

Teraz pora na wytypowanie wyników spotkań piątej kolejki. Czas macie do niedzieli do godziny 10:30!


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1