Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Podsumowanie 3.kolejki Ligi Typerów

03
Paź

Kilku użytkowników zdobyło podczas tego weekendu identyczną liczbę punktów. Ale tylko jeden z nich, trafił dwa dokładne wyniki.

Zwycięzcą trzeciego odcinka naszej zabawy został QPR14! Właściciel tego konta uzbierał 11 "oczek", przewidując chociażby że Promil wygra 2:1 z Bartycką, a FC Hash w takim samym stosunku ogra Kati-Kominki. Tym samym nagroda w postaci bonusu do forBET właśnie znalazła kolejnego właściciela! Gratulujemy.

A skoro wspomnieliśmy o meczu Hashu z Kominkami, to postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej. Widać, że nabieracie coraz większego zaufania do ekipy Piotrka Dudzińskiego, bo jeszcze w poprzednim sezonie nie do pomyślenia było, że ktokolwiek w takim meczu może postawić na miejscowych. Teraz znalazły się cztery takie osoby, dwie optowały za remisem, z kolei dwanaście wierzyło, że trzy punkty pojadą do Duczek.

Domyślamy się, że jesteście też ciekawi, jak wyglądało typowanie starcia Andromeda - Dar-Mar. Tutaj bez zaskoczeń - czternaście wskazań na aktualnych wicemistrzów, dwa razy na remis (z czego jedna z tych osób wskazała perfekcyjnie 2:2!) i dwa na Dar-Mar.

Z kolei w drugiej lidze naszą uwagę przykuła konfrontacja Promila z Bartycką. Wasze zdania były idealnie podzielone - siedem typów na ekipę Tomka Kryszkiewicza, cztery na podział punktów, a pozostałych siedmiu uczestników kibicowało drużynie Radka Sitaka. 

Teraz pora na wytypowanie wyników spotkań czwartej kolejki. Czas macie do niedzieli do godziny 8:00!


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1