Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 4.kolejki Ligi Typerów

08
Paź

Nasi typerzy nie próżnują! Co prawda to znów nie była dla nich łatwa seria, ale niektórym z nich udało się przewidzieć niejedną niespodziankę.

Czwarte rozdanie naszej zabawy wygrał tym razem użytkownik o wdzięcznej nazwie fzhut. Łącznie zebrał on 10 punktów i uwaga - trafił np, że Fil-Pol wygra ze Spartą dokładnie 7:0! Szacunek! Oprócz tego miał jeszcze kilka niezłych strzałów, no i ostatecznie - pierwszy raz w tym sezonie - to do niego trafi bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET. Przy okazji udało mu się też podgonić czołówkę klasyfikacji generalnej, której przewodzi MM17, wspólnie z Hoogsem. Fzhut okupuje trzecią pozycję.

To teraz klasycznie trochę statystyk. W pierwszej lidze przyjrzeliśmy się dwóm meczom - najpierw temu najważniejszemu między Dar-Marem a Offside. Tutaj znakomita większość z Was obstawiała triumf wicemistrzów rozgrywek. I nie zawiodła się, bo ekipa z Wołomina wygrała aż 7:1! Ten wynik zadowolił dziesięciu uczestników, aż czterech stawiało tutaj na remis, z kolei tylko dwóch wierzyło w korzystny scenariusz dla Norberta Kucharczyka i spółki. I jak widać - ta mała liczba nie była przypadkowa... Od razu sprawdziliśmy też Wasze wskazania spotkania Incognito - Nauka Jazdy u Sławka. Tutaj intuicja Was zawiodła. "Sławki", chociaż były minimalnym faworytem, uległy 0:1. Ten rezultat stanowił zawód dla dwunastu typerów, z kolei uszczęśliwił trzech. Tylko jedna osoba postawiła natomiast na podział punktów.

W drugiej lidze - żeby było uczciwie - też wzięliśmy pod lupę dwie potyczki. Z jedną pójdzie szybko, bo w rywalizacji AGD Marking - Na Fantazji NIKT nie stawiał na tych drugich. Ba - nikt nie dawał im szansy nawet na remis, a skończyło się 4:4. Tak jednostronnych wskazań nie było przy okazji drugiego meczu zaplecza elity, a konkretnie Wola Rasztowska kontra Al-Maj. Ale i tu dużo większe szanse dawaliśmy markowianom, bo na ich sukces stawiało aż dziesięciu użytkowników. Brak rozstrzygnięcia obstawiło dwóch, natomiast czterech poprawnie wskazało, że cała pula pojedzie z braćmi Kryszkiewiczami i ich ferajną.

A typy na 5.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819