Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 3.kolejki Ligi Typerów

01
Paź

Ostatnia seria podzieliła naszych typerów. Część z nich kompletnie nie poradziła sobie z wytypowaniem wyników, ale było też sporo uczestników, którzy punkty zdobywali z łatwością.

A wśród nich najwięcej "oczek" bo aż 13, zebrał MM17! To premierowe zwycięstwo tego zawodnika, który na dziesięć spotkań poprawnie obstawił zwycięzców ośmiu z nich i przewidział jeden dokładny wynik - porażkę Nauki Jazdy u Sławka z Dar-Marem w stosunku 1:4. Gratulujemy i jak zwykle zapisujemy na konto tego gracza bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET!

To teraz garść statystyk. W elicie Futboligi najbardziej ciekawi byliście rezultatu między Offsidem a Al-Marem. Nic dziwnego, bo to dwie utytułowany ekipy, które miały stoczyć zacięty bój o trzy punkty. Boiskowa rzeczywistość okazała się brutalna, bo Al-Mar przegrał aż 2:8 i wyglądał w tym spotkaniu słabiutko. Porażkę ekipy Marcina Rychty przewidziało dziewięciu typerów. Trzech postawiło na remis, z kolei czterech być może zasugerowało się osłabieniami Offsidu i postawiło na ich rywali. Ten trop okazał się jednak fałszywy...

W drugiej lidze mecze były dużo bardziej wyrównane niż w pierwszej. Jedną z takich potyczek była ta, w której Ursynów podejmował Na Fantazji. Początkowo skłanialiście się tutaj ku remisowi, ale im więcej było typów, tym coraz częściej stawialiście na Fantazyjnych. Łącznie dziewięciu uczestników zabawy optowało za zwycięstwem ekipy Kamila Osowskiego, a na Ursynów były tylko cztery "głosy". Natomiast brak rozstrzygnięcia przewidziało trzech typerów. Cały ten tercet obstawił wynik 2:2, a ponieważ skończyło się na 1:1, to ich zdobycz powiększyła się o dwa punkty.

A typy na 4.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819