Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Liczby kolejki - odcinek 5!

16
Paź

Ostatnio wymienialiśmy drużyny, które mogły się pochwalić serią zwycięstw lub "pochwalić" passą porażek. A kto najczęściej remisuje w Futbolidze?

Pytanie wcale nie jest bezzasadne, bo właśnie trzeci mecz nierozstrzygnięty z rzędu stał się udziałem Woli Rasztowskiej. Ale do rekordu jeszcze trochę brakuje. Która ekipa lubiła się najbardziej dzielić punktami pod rząd? Specjalistą jest Al-Mar, który w poprzednim sezonie zremisował pięć spotkań w pięć kolejnych niedziel! Całą klasyfikację znajdziecie poniżej:

Al-Mar Wołomin - 5

Wola Rasztowska - 3 (trwająca)

Sparta Wołomin - 3

Dar-Mar Kobyłka, Fil-Pol, FC Hash, Amatorzy - 2

Offside, KroosDe Team, In-Plus Marki, Marcova, Incognito, Sokoły, Ursynów, Al-Maj, Na Fantazji, FC Drzewce, Retro, AutoSzyby - 1

FC Tiger United - 0

Co ciekawe - Al-Mar nie jest jednak najczęściej remisującą ekipą w rozgrywkach. Łącznie ma ich bowiem 8, z kolei Sparta Wołomin i Ursynów aż po 11. Wysoko w klasyfikacji jest też In-Plus (10) i Dar-Mar (9). Warto również odnotować, że w tym sezonie na 25 rozegranych spotkań w pierwszej lidze ani jeden nie skończył się remisem, z kolei w drugiej lidze - w tym samym czasie - już osiem!

Ok, wstęp za nami, to teraz trochę liczb:

171 - tyle minut bez puszczonej bramki ma na swoim koncie Artur Szczotka. Golkiper Retro jest niepokonany od trzech pełnych spotkań, a do tego doliczamy mu 21 minut w rywalizacji z Wola Rasztowską. Czy rekord jest zagrożony - ciężko powiedzieć. Miano lidera w tej klasyfikacji dzierży bowiem Sebastian Kurnikowski z In-Plusu - potrafił on przez 258 minut nie dać się pokonać.

50 - do grona zawodników którzy rozegrali właśnie tyle meczów w Zielonce dołączają: Jacek Słoński (Sparta), Łukasz Godlewski (Al-Mar) i Chrystian Karczewski (Sokoły). Przed tygodniem umknęło nam też, że w kręgu graczy z 50-tką na karku jest też Adrian Chlebowski ze Sparty, który jubileuszowy mecz rozegrał w 4.kolejce przeciwko Retro.

Jeśli chodzi o inne statystyki, to przypominamy że od pierwszej kolejki prowadzimy ewidencję strzałów, strzałów celnych, rzutów rożnych oraz fauli. Jeśli jesteście ciekawi statystyk za piątą serię, to zapraszamy TUTAJ

A kolejne podsumowanie oczywiście za tydzień!


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1