Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Czas na wysłanie składów!

09
Wrz

Praktycznie formalnością jest, byśmy mogli ogłosić, że liga znów będzie liczyła 20 zespołów. Ale w oczekiwaniu na tę wiadomość, swoje musicie też zrobić Wy.

Bardzo prosimy, by kapitanowie odpowiedzialni za swoje zespoły wypełnili formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania na dole artykułu. Jeśli dane takie jak wzrost i waga były podawane wcześniej, to nie trzeba ich ponownie pisać. Co więcej - w ogóle ich nie trzeba wpisywać, bo decyzja czy chcecie aby takie informacje pojawiły się w Waszym profilu zależy tylko od Was. Nas interesuje przede wszystkim imię i nazwisko, DOKŁADNA data urodzenia (czyli dzień, miesiąc, rok), pozycja i numer na koszulce. Im szybciej wyślecie skład, tym szybciej go uzupełnimy, dzięki czemu już w trakcie rozgrywek będziemy mogli poświęcić czas na ważniejsze kwestie. Podpis kapitana na formularzu niewymagany.

Zresztą - jeśli nie chce Wam się wypełniać protokołu - też nie ma problemu. Napiszcie do nas na FB, zerknijcie na skład z poprzedniego sezonu, dajcie znać kogo dopisujemy a kogo usuwamy. Zależy nam jednak na czasie, bo chcemy jeszcze opisać ruchy transferowe w Waszych drużynach przed startem pierwszej kolejki.

Przypominamy - możecie wpisać na listę 20 nazwisk. Do 4 kolejki macie prawo w swojej kadrze dokonywać zmian, ale cały czas liczba zawodników nie może przekraczać 20. Dodatkowo - z listy nie można wykreślać zawodników, którzy rozegrali chociaż minutę w lidze. W każdym innym przypadku jakiekolwiek zmiany muszą być uzgodnione z organizatorem.

Formularz należy odesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do środy 12 września. 

K2_ATTACHMENTS
Pobierz załącznik:

Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819