Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rewitalizacja oświetlenia na stadionie miejskim

15
Lip

Kolejna dobra informacja, związana z obiektem na którym rozgrywamy ligę. W ostatnich dniach wymieniono wszystkie niedziałające lampy na stadionie! A jak wiadomo - trochę ich było.

Nie wszyscy z Was przepadali za grą w późnych godzinach wieczornych. To zawsze wiązało się z rywalizacją przy sztucznym oświetleniu, które poprzez wiele wypalonych żarówek, działało średnio. Ale dotarła do nas świetna wiadomość, że przepalone lampy zostały wymienione na nowe, a poprawiono również funkcjonowanie całego systemu oświetleniowego - wreszcie jego włączenie będzie się odbywało za pomocą jednego przycisku, a nie - jak to wcześniej bywało - że trzeba było je odpalać pojedynczo. Mała rzecz, ale też cieszy.

Zrekapitulujmy - w ostatnich miesiącach poprawiono oświetlenie, odrestaurowano wszystkie "wyłapywacze", dołożono nowy piłkochwyt za jedną z trybun, odnowiono ławki na trybunach, postawiono zupełnie nowe wiaty dla zawodników rezerwowych, a było też sporo mniejszych rzeczy, może niewidocznych, ale również poprawiających komfort z przebywana na obiekcie przy Dziennikarskiej. Bardzo nas to wszystko cieszy, chociaż wszyscy wiemy, że do pełnego sukcesu brakuje jeszcze jednego - wymiany wyeksploatowanej murawy. Cały czas jest szansa, że zostanie to zrobione jeszcze w tym roku - wszystko zależy od wyników konkursu Sportowa Polska, organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na razie jeszcze ich nie ma, ale trzymamy kciuki, by wszystko zakończyło się pozytywnie. Wtedy hasło "nic tylko grać" nabierze zupełnie nowego znaczenia.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819