Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rewitalizacja oświetlenia na stadionie miejskim

15
Lip

Kolejna dobra informacja, związana z obiektem na którym rozgrywamy ligę. W ostatnich dniach wymieniono wszystkie niedziałające lampy na stadionie! A jak wiadomo - trochę ich było.

Nie wszyscy z Was przepadali za grą w późnych godzinach wieczornych. To zawsze wiązało się z rywalizacją przy sztucznym oświetleniu, które poprzez wiele wypalonych żarówek, działało średnio. Ale dotarła do nas świetna wiadomość, że przepalone lampy zostały wymienione na nowe, a poprawiono również funkcjonowanie całego systemu oświetleniowego - wreszcie jego włączenie będzie się odbywało za pomocą jednego przycisku, a nie - jak to wcześniej bywało - że trzeba było je odpalać pojedynczo. Mała rzecz, ale też cieszy.

Zrekapitulujmy - w ostatnich miesiącach poprawiono oświetlenie, odrestaurowano wszystkie "wyłapywacze", dołożono nowy piłkochwyt za jedną z trybun, odnowiono ławki na trybunach, postawiono zupełnie nowe wiaty dla zawodników rezerwowych, a było też sporo mniejszych rzeczy, może niewidocznych, ale również poprawiających komfort z przebywana na obiekcie przy Dziennikarskiej. Bardzo nas to wszystko cieszy, chociaż wszyscy wiemy, że do pełnego sukcesu brakuje jeszcze jednego - wymiany wyeksploatowanej murawy. Cały czas jest szansa, że zostanie to zrobione jeszcze w tym roku - wszystko zależy od wyników konkursu Sportowa Polska, organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na razie jeszcze ich nie ma, ale trzymamy kciuki, by wszystko zakończyło się pozytywnie. Wtedy hasło "nic tylko grać" nabierze zupełnie nowego znaczenia.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP