Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Statystyki z Pucharu uzupełnione

24
Cze

Dosłownie przed chwilą skończyliśmy wprowadzać statystyki z wczorajszych zmagań Pucharu Ligi. Bardzo prosimy o ich dokładną weryfikację!

Wczoraj niestety nie udało nam się na bieżąco wprowadzać do systemu kluczowych danych związanych z Pucharem. Zrobiliśmy to na spokojnie dziś i teraz apelujemy do Was, byście przewertowali mecz po meczu i sprawdzili, czy zgadzają się takie dane jak:

- składy

- bramki 

- asysty

- czyste konta

- żółte kartki

Jeśli widzicie jakikolwiek błąd dajcie znać. Jeśli uwag nie będzie, przyjmiemy obecny stan jako wiążący, co będzie oznaczało, że królem strzelców i najlepszym kanadyjczykiem został Damian Nowaczuk, natomiast zawodnikiem z największą liczbą asyst Konrad Kanon (obydwaj Retro).

UWAGA! Nie wprowadzaliśmy statystyk z meczu o 3 miejsce, którego formalnie miało nie być. Sami widzicie, że tabela zbiorcza i tak pokazuje, że trzecie miejsce zajęła Marcova, natomiast gdybyśmy dodali jej trzy punkty za sukces z Incognito, to ten zespół przeskoczyłby w hierarchii Retro (co nie zgadzałoby się ze stanem faktycznym). Ogólnie pewnie część z Was jest zdziwiona dlaczego wszystko opiera się właśnie na tabeli zbiorczej, ale wynika to z możliwości systemu na którym oparta jest strona. Dlatego też zostawiamy to jak jest, natomiast gole i asysty z tego spotkania i tak nic by nie zmieniły w klasyfikacjach indywidualnych - tutaj statuetki zgarną ci sami zawodnicy.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819