Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Terminarz na ostatnią kolejkę oraz Puchar Ligi

10
Cze

Przed nami dwa ostatnie tygodnie z czwartą edycją rozgrywek. Do rozegrania mamy kolejkę nr 18 oraz finały Pucharu Ligi. I trzeba tymi terminami umiejętnie zarządzić.

Dziesięć spotkań - tyle nam zostało, by móc spuentować trwający sezon. Ustalenie terminarza nie będzie jednak rzeczą prostą, bo wiadomo - nie ma możliwości żonglowania przeciwnikami, albowiem pary są już ustalone. Domyślamy się, że będzie sporo konfliktów godzinowych - jedni woleliby rano, inni wieczorem. Dodatkowo w najbliższą niedzielę boisko między godziną 14 a 17 będzie wyłączone z użytku - ostatni mecz ligowy muszą bowiem w tym terminie rozegrać seniorzy miejscowych Orłów. To powoduje dodatkowe komplikacje. Ale mamy kilka pomysłów. 

Po pierwsze - dobrze byłoby zamknąć temat rozgrywek ligowych już w tę niedzielę, z wyłączeniem spotkania finałowego, czyli Offside - In-Plus. A więc rozegrać wszystkie dziewięć pozostałych, a wielki finał przełożyć na inny dzień i zrobić z tego fajne wydarzenie, połączone z transmisją na żywo z komentarzem (oczywiście w sytuacji, gdyby chociaż jedna z tych ekip będzie wolała grać w tę niedzielę, to tak musi zostać). Do tego jednak potrzeba czasu i spokoju, a tych elementów raczej nie osiągniemy, gdyby mecz o złoto miałby się odbyć między innymi spotkaniami. Powstaje pytanie - kiedy w takim razie ten mecz miałby zostać rozegrany - a no np w Boże Ciało (czwartek, 20 czerwca), albo nawet w niedzielę 23 czerwca, w późnych godzinach wieczornych. W teorii wtedy ma być grany Puchar Ligi. I tutaj zahaczamy o kolejną kwestię.

Może warto rozegrać Puchar Ligi w Boże Ciało? Jest to dzień wolny od pracy, na pewno ułatwiłoby to kwestię terminarza (zagralibyśmy od 14 do 20) i oczywiście dodatkową atrakcją byłby darmowy grill. Dzięki temu skończylibyśmy rozgrywki wcześniej, większość z Was miałaby też wolny weekend 21-23 czerwca. Ale możemy też rozegrać wszystko według pierwotnej koncepcji, czyli w najbliższą niedzielę kolejka ligowa, a w następną Puchar i tyle.

Dla nas optymalne rozwiązanie byłoby następujące:

16 czerwca (niedziela) - 18.kolejka

20 czerwca (czwartek - Boże Ciało) - Puchar Ligi

23 czerwca (niedziela) godziny wieczorne: mecz Offside - In-Plus + wręczenie nagród za zakończony sezon

LUB

16 czerwca (niedziela) - 18.kolejka

20 czerwca (czwartek - Boże Ciało) godziny wieczorne: mecz Offside - In-Plus

23 czerwca (niedziela) Puchar Ligi + wręczenie nagród za zakończony sezon

Czekamy na informacje zwrotne od uczestników Pucharu Ligi, jak widzą powyższe koncepcje. Zastrzegamy, że to są jedynie propozycje i jeśli nie osiągniemy kompromisu, wszystko odbędzie się tak, jak zakładaliśmy wcześniej. Nie odbywa się to na zasadzie - gramy w Boże Ciało, bo inaczej się nie zbierzemy. Prosimy nam takich smsów nie wysyłać. Chcemy dogodzić wszystkim i zobaczymy czy tak się da.

A w kwestii najbliższej kolejki, na propozycję godzin czekamy do jutra do 12:00. Ale i tutaj jeszcze raz powtarzamy - podanie godziny NIE OZNACZA, że w tym terminie na pewno zagracie. Prosimy więc, byście tak poustawiali sobie pracę, szkołę, etc, by mieć do dyspozycji cały dzień. To jest ostatnia seria i WSZYSCY musimy być elastyczni.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819