Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Terminarz na 13.kolejkę/Puchar Ligi

26
Kwi

Tak jak informowaliśmy wcześniej, 28 kwietnia Futboliga swoich meczów rozgrywać nie będzie. Do gry wrócimy 5 maja.

Być może dobrze się złożyło, że w najbliższą niedzielę obiekt przy Dziennikarskiej pozostanie pusty, bo pogoda ma być średnia. Jest to o tyle istotne, że w planach mamy rozegranie Pucharu Ligi, a to oznacza dłuższy pobyt na obiekcie niż przez godzinę. W takich okolicznościach przydadzą się lepsze warunki atmosferyczne, a takie są zapowiadane właśnie na 5 maja.

Według naszych informacji, w przerwie między rozgrywkami będą postępowały prace porządkowe na stadionie. Mają zostać wymienione ławeczki na trybunach, modernizacji ulegną ławki dla rezerwowych, w planach jest ponoć również zamontowanie piłkochwytów za drugą z trybun, czyli tą bardziej oddaloną od wjazdu. Możemy Wam również zdradzić, że mamy bardzo fajny plan w związku z Futboligą z okazji zbliżającego się Budżetu Obywatelskiego dla Zielonki. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Jeśli chodzi o godziny rozgrywania meczów Pucharu Ligi dnia 5 maja, to ewentualne prośby na ten dzień prosimy przesyłać do wtorku 30 kwietnia, do godziny 10:00. Prawdopodobnie formuła zmagań pucharowych będzie na tym etapie identyczna jak rok temu, czyli 5 grup po 4 zespoły, każda drużyna rozegra 3 mecze, które będą trwały po 17 minut. Więcej w tym temacie napiszemy we wtorkowy wieczór lub w środę, gdy pojawi się skład grup i dokładna rozpiska.

Oczywiście zastrzegamy, że może tak być iż nie uda nam się spełnić wszystkich życzeń dotyczących konkretnych godzin. Tutaj trzeba będzie dopasować aż cztery drużyny w jeden termin, co nie będzie proste. Apelujemy więc o zdrowy rozsądek przy podawaniu dogodnych terminów. To "tylko" Puchar.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819