Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Terminarz na 8.kolejkę

04
Lis

Do końca rundy jesiennej każdej drużynie do rozegrania pozostały dwa spotkania. O ile ostatnią kolejkę na pewno zagramy 18 listopada, to w kwestii tej najbliższej komfort jest większy.

Ponieważ całkiem niedawno dzień 12 listopada (poniedziałek) ustanowiono jako wolny od pracy, jest możliwość rozegrania spotkania 8.kolejki właśnie wtedy. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby wszystkie spotkania najbliższej serii odbyły się 11 listopada, ale wiadomo - jest to święto narodowe, być może ktoś ma jakieś plany, jakkolwiek żadna drużyna nie informowała nas, że tego dnia grać nie może. Jeśli chodzi o poniedziałek, to mecze mogłyby się odbyć między godziną 9 a 16, albowiem od 16:30 zaczynają się treningi Orłów Zielonka. 

Reasumując - do jutra (czyli do 5 listopada do 23:59) należy podać godziny na najbliższą kolejkę. W smsie/mailu/wiadomości należy również zaznaczyć, czy wchodzi dla Was w grę poniedziałek. Jeśli tak, również można podać godziny na ten dzień, aczkolwiek jak napisaliśmy już powyżej - wybór jest ograniczony. 

Wydaje nam się, że skorzystanie z tego poniedziałku byłoby fajnym rozwiązaniem, bo daje więcej możliwości. W sytuacji gdy dany zespół ma jeszcze tylko dwa mecze do rozegrania, będzie bardzo ciężko ułożyć terminarz zgodnie z Waszymi prośbami. Dlatego też od razu zaznaczamy, że nie będziemy w stanie spełnić wszystkich próśb gry o konkretnej porze. To nie jest pierwsza kolejka, gdzie jeśli zespół A chce grać o godzinie 10:00, to spośród pozostałych dziewięciu zawsze znajdzie się jedna, która chciałaby mecz o podobnej porze. Tutaj są już tylko dwie opcje, co bardzo ogranicza możliwości. Prosimy więc o zdrowy rozsądek przy podawaniu godzin, zwłaszcza że mówimy o dniach wolnych od pracy.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819