Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Sytuacja kartkowa przed 7.kolejką

24
Paź

Zwykle o zawieszeniach piszemy w artykule z zapowiedziami. Dziś robimy to za pomocą specjalnego artykułu, by przy okazji przypomnieć kilka ważnych spraw. 

A więc: jeśli dany zawodnik skompletuje trzy żółte kartki, to obligatoryjnie pauzuje w najbliższym spotkaniu. Nie ma tutaj ŻADNEJ możliwości odwołania, przesunięcia kary czy jej zawieszenia. W związku z tym w niedzielę, w spotkaniach 7.kolejki zagrać NIE MOGĄ:

I liga: Paweł Gołaszewski - FC Tiger United

II liga: Przemek Styczyński - Al-Maj Car

W sytuacji gdy zawodnik pauzuje po trzecim "żółtku", to kolejny przymusowy odpoczynek czeka go przy piątym. Następnie po siódmym, dziewiątym, etc. Być może dla niektórych jest to rygorystyczne, ale nie może być bezkarności na rozgrywkach.

Mamy też jednego zawodnika, który otrzymał w niedzielę czerwoną kartkę za faul taktyczny i również nie może wziąć udziału w weekendowym pojedynku:

II liga: Maciek Michalczuk - AutoSzyby.com

Warto także napomknąć o klasyfikacji fair-play, dzięki której trzy najlepsze zespoły otrzymują zniżki na kolejny sezon. Obecnie w tabeli prowadzą FC Drzewce (0 kartek!), przed kilkoma ekipami, mającymi na swoim koncie po jednym żółtym kartoniku. Całość możecie sprawdzić TUTAJ

I jeszcze jedno - jeżeli jakiś zawodnik otrzyma w spotkaniu dwie żółte kartki czyli w konsekwencji czerwoną, ale są to jego jedyne upomnienia w sezonie, to NIE PAUZUJE w kolejnym spotkaniu. W sytuacji, jeśli miał już jedną kartkę a zobaczył kolejne dwie, to pauzować musi. Mamy nadzieję, że to wyjaśnia wątpliwości związane z tym tematem.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1