Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

4 listopada wolny od gry

17
Paź

Informujemy, że najbliższa kolejka oraz ta rozegrana 28 października będą ostatnimi przed krótką przerwą. Wszystko ze względu na dzień Wszystkich Świętych i weekend z nim związany.

1 listopada wypada tym razem w czwartek. Domyślamy się, że część z Was biorąc wolne w piątek być może będzie chciało skorzystać z przedłużonego weekendu i np wyjechać w swoje rodzinne strony lub gdzieś indziej. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że:

6.kolejka - 21 października

7.kolejka - 28 października

wolne - 4 listopada

8.kolejka - 11 listopada

9.kolejka - 18 listopada

Wszystkim nam przyda się krótki odpoczynek od rozgrywek. Problem będzie jedynie z meczem KroosDe Team, bo ta ekipa dawno temu sygnalizowała nam, że z racji wesela jednego z zawodników, 28 października nie da rady rozegrać swojego spotkania. To oznacza, że jeden z czterech przeciwników który jej został musi być świadomy rozegrania spotkania z dawnymi Kominkami w innym terminie. Być może uda nam się wynegocjować jakąś godzinę w tygodniu, a jak nie, to być może ten mecz rozegralibyśmy wyjątkowo 4 listopada. Będziemy się tym martwić na początku przyszłego tygodnia.

Gdyby się okazało, że któraś z drużyn również nie może zagrać 28 października (chociaż żadna nam o tym nie pisała), to prosimy o taką informację najszybciej jak tylko się da. 


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1