Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Liczby kolejki - odcinek 3!

04
Paź

Trzecia kolejka przyniosła kolejne ciekawe rozstrzygnięcia. Nie tylko jeśli chodzi o wyniki, ale też osiągnięcia poszczególnych zawodników czy drużyn.

Co konkretnie udało nam się znaleźć? Poniżej macie wszystko jak na tacy :)

200 - od tylu minut gola nie potrafi zdobyć ekipa Incognito. Markowianie wcale nie grają źle, ale ich kiepska passa ciągnie się już od poprzedniego sezonu, gdy na jego koniec przegrali 0:4 z FC Hash. Przy okazji sprawdziliśmy, ile brakuje ekipie Mariusza Kwiatkowskiego do niechlubnego "rekordu". Otóż najdłużej bez gola pozostawała w Futbolidze drużyna Retro, która na radość ze zdobytego trafienia czekała 241 minut. Serię przerwał gol Kamila Wójcickiego z Marcovą, w pierwszym meczu trwającej edycji.

50 - właśnie taką barierę punktów w klasyfikacji kanadyjskiej przekroczył Kamil Czyżak. Zawodnik FC United jest piątym graczem któremu udała się ta sztuka, a potrzebował do tego 34 spotkań. Co więcej - dzięki asyście przeciwko Malinie, Kamil wskoczył też na drugą lokatę w klasyfikacji asystentów wszechczasów (ex aequo z dwoma innymi zawodnikami).

10 - właśnie tyle razy w ósemce kolejki umieszczaliśmy Paweł Gołaszewskiego. Przedstawiciel wołomińskiego Tigera dokonał tej sztuki jako pierwszy, a potrzebował do tego 41 meczów. Oznacza to, że mniej więcej co 4 kolejki, popularny "Maldini" ląduje w Top 8.

3 - od tego sezonu zbieramy opinie kapitanów, dotyczące najlepszych zawodników drużyn przeciwnych. Wydaje się, że temat się sprawdza, bo często pytacie kto został wybrany i jest to na pewno jakaś satysfakcja, że wasz wysiłek zostaje doceniony przez rywali. W tym momencie jest dwóch zawodników, którzy mają komplet takich wyróżnień - trzykrotnie wskazywaliście Arka Stępnia z Andromedy i Mateusza Antoniaka z FC Hash.

A kolejne podsumowanie oczywiście za tydzień!


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1