Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wraca Puchar Polski! Przepiórki Włochy na pierwszy ogień!

28
Lip

Rozpoczyna się nasza druga przygoda z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski! Znamy już pierwszego rywala, który przyjedzie do nas z... Włoch.

Ale chodzi oczywiście o te warszawskie Włochy - zespół Przepiórek to - podobnie jak my - drużyna środowiskowa, dla której to również drugie podejście do PP. Rok temu odpadli w pierwszej rundzie, przegrywając z zespołem Stado Szakali 2:8. Teoretycznie zostaliśmy w tej parze wylosowani jako goście, ale uzgodniliśmy z przedstawicielami przeciwników, że spotkanie odbędzie się w Zielonce! Jego dokładna data to 8 sierpnia, sobota, godzina 19:00

Wszystkich fanów naszej reprezentacji zapraszamy na tę potyczkę. Wstęp oczywiście wolny, aczkolwiek pamiętajcie o zachowaniu wszelkich obostrzeń związanych z koronawirusem. Więcej szczegółów dotyczących tego starcia znajdziecie na facebookowym wydarzeniu - TUTAJ.  

Dodajmy, że w pierwszej rundzie swojego konkurenta poznała też Nocna Liga Halowa. Chłopaki z hali zmierzą się z OIRP Warszawa, czyli Okręgową Izbą Radców Prawnych. Zespołem otrzaskanym w Pucharze, lecz jak najbardziej do przejścia. Mamy nadzieję, że obydwie nasze ekipy w komplecie awansują do kolejnej fazy. I będzie to dopiero ich początek drogi aż do Stadionu Narodowego ;)


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819