Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Zrobili to! Reprezentacja Futboliga pokonała WS Warszawa!

13
Sie

W spotkaniu, które decydowało o naszym "być albo nie być" w drugiej rundzie, okazaliśmy się lepsi od Sędziów, pokonując ich różnicą czterech bramek!

Relacja będzie krótka, bo (nie)stety już musimy się przygotowywać do kolejnego spotkania. Ale w skrócie - chłopaki zagrali naprawdę kapitalne zawody i zasłużenie osiągnęli cel. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 5:2, a w drugiej, gdzie tempo wyraźnie spadło, dobiliśmy przeciwnika golem praktycznie w ostatniej minucie. Na pewno trafień po naszej stronie mogło być więcej, zmarnowaliśmy kilka dogodnych okazji, lecz zwycięzców się nie sądzi, a już na pewno nie ekipę, która zagrała bardzo dobre zawody. Jedynym minusem była poważna kontuzja Mateusza Lewandowskiego, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. A poniżej znajdziecie statystyki z tego spotkania:

Futboliga - WS 

Nasz podstawowy skład wyglądał następująco: Czarek Szczepanek (FC Drzewce) - Adrian Chlebowski (Sparta), Marcin Rychta (Al-Mar), Irek Zygartowicz (Retro), Norbert Marcinkiewicz (Wola Rasztowska) - Kamil Melcher (Al-Mar), Adrian Raczkowski (Al-Mar), Rafał Błoński (Al-Mar), Mateusz Kowalczyk (Al-Mar) - Damian Nowaczuk (Retro), Mateusz Marcinkiewicz (NJUS). Zagrali także: Michał Kania (Dar-Mar), Mateusz Lewandowski (FC Hash), Viktor Gajewski (Fil-Pol), Wojciech Kulesza (Sokoły), Maciek Makarow (Sokoły), Cezary Kawałowski (Incognito).

Bardzo dziękujemy chłopakom za zaangażowanie, poświęcenie, za to że wytrzymali ciśnienie i zrobili coś naprawdę dużego. Ale teraz koncentrujemy się już na następnym wyzwaniu - w najbliższą środę, 14 sierpnia o godzinie 20:15, na Stadionie Miejskim w Zielonce podejmiemy w kolejnej rundzie GKP Targówek. To mocny zespół, który postawi poprzeczkę bardzo wysoko. Nasi zawodnicy udowodnili jednak, że stać ich na wiele i zrobią wszystko, by i tę przeszkodę pozostawić za sobą. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, podobnie jak do wzięcia udziału w naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ. Bądźcie z nami, Wasz doping bardzo nam się przyda.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819