Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/78ee1ffb6f1a7c1c261d7549b11aef3f.jpg
To już trzecia runda Pucharu Polski. Rywal - Victoria Warszawa!
Niewielu dawało nam szansę, że dotrzemy tak daleko. Ale my wcale się ...
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0e88e351c9130f2bdaa1b759277434d6.jpg
Zgłoś drużynę do piątej edycji!
Szukasz profesjonalnych rozgrywek dla swojego zespołu? Chcesz ...

Zrobili to! Reprezentacja Futboliga pokonała WS Warszawa!

13
Sie

W spotkaniu, które decydowało o naszym "być albo nie być" w drugiej rundzie, okazaliśmy się lepsi od Sędziów, pokonując ich różnicą czterech bramek!

Relacja będzie krótka, bo (nie)stety już musimy się przygotowywać do kolejnego spotkania. Ale w skrócie - chłopaki zagrali naprawdę kapitalne zawody i zasłużenie osiągnęli cel. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 5:2, a w drugiej, gdzie tempo wyraźnie spadło, dobiliśmy przeciwnika golem praktycznie w ostatniej minucie. Na pewno trafień po naszej stronie mogło być więcej, zmarnowaliśmy kilka dogodnych okazji, lecz zwycięzców się nie sądzi, a już na pewno nie ekipę, która zagrała bardzo dobre zawody. Jedynym minusem była poważna kontuzja Mateusza Lewandowskiego, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. A poniżej znajdziecie statystyki z tego spotkania:

Futboliga - WS 

Nasz podstawowy skład wyglądał następująco: Czarek Szczepanek (FC Drzewce) - Adrian Chlebowski (Sparta), Marcin Rychta (Al-Mar), Irek Zygartowicz (Retro), Norbert Marcinkiewicz (Wola Rasztowska) - Kamil Melcher (Al-Mar), Adrian Raczkowski (Al-Mar), Rafał Błoński (Al-Mar), Mateusz Kowalczyk (Al-Mar) - Damian Nowaczuk (Retro), Mateusz Marcinkiewicz (NJUS). Zagrali także: Michał Kania (Dar-Mar), Mateusz Lewandowski (FC Hash), Viktor Gajewski (Fil-Pol), Wojciech Kulesza (Sokoły), Maciek Makarow (Sokoły), Cezary Kawałowski (Incognito).

Bardzo dziękujemy chłopakom za zaangażowanie, poświęcenie, za to że wytrzymali ciśnienie i zrobili coś naprawdę dużego. Ale teraz koncentrujemy się już na następnym wyzwaniu - w najbliższą środę, 14 sierpnia o godzinie 20:15, na Stadionie Miejskim w Zielonce podejmiemy w kolejnej rundzie GKP Targówek. To mocny zespół, który postawi poprzeczkę bardzo wysoko. Nasi zawodnicy udowodnili jednak, że stać ich na wiele i zrobią wszystko, by i tę przeszkodę pozostawić za sobą. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, podobnie jak do wzięcia udziału w naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ. Bądźcie z nami, Wasz doping bardzo nam się przyda.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP