Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Świetna skuteczność w sparingach. Trzy mecze = trzy wygrane.

09
Sie

Nasze przygotowania do meczu pucharowego zostały zwieńczone trzema spotkaniami towarzyskimi. Trzykrotnie mierzyliśmy się w nich z reprezentantami B-Klasy i każde z tych spotkań padło naszym łupem.

Ale żeby była jasność - nie popadamy w hurraoptymizm. Nasi rywale byli w różnych okresach swoich przygotowań do sezonu, dlatego z naszych zwycięstw nie można wyciągać za daleko idących wniosków. Ale z drugiej strony - bardzo nas cieszy, że mimo wszystko pokazaliśmy atrakcyjny futbol, który za każdym razem prowadził nas do zwycięstwa. Zaczęliśmy od starcia z Orłami Zielonka - był to już drugi pojedynek z tą ekipą w te wakacje i znowu okazaliśmy się lepsi. Trzeba jednak oddać podopiecznym Krzysztofa Adamczyka, że zagrali znacznie lepiej niż za pierwszym razem i tym razem wygraliśmy "tylko" 3:2. Trudny mecz, gdzie w drugiej połowie (z racji wielu zmian w obozie Orłów) zmarnowaliśmy mnóstwo okazji do zdobycia bramki, lecz suma sumarum - i tak wszystko skończyło się po naszej myśli.

Futboliga - Orły

W drugim spotkaniu, które także odbyło się na Stadionie Miejskim w Zielonce, naszą formę miała zweryfikować Victoria Warszawa. Tegoroczny beniaminek B-Klasy zjawił się na obiekcie w ponad 20-osobowym składzie. Ale i w tym przypadku zadziałała znana piłkarska prawda - że nie liczy się ilość, ale jakość. Nasz triumf nie podlegał żadnej dyskusji, a przyjemnie się patrzyło przede wszystkim na współpracę naszych napastników - Mateusza Marcinkiewicza oraz Damiana Nowaczuka. Praktycznie ilekroć ta dwójka kierowała piłkę w stronę bramki rywala, ta znajdowała metę w siatce. Warto też dodać, że był to pierwszy mecz gdzie nasze szeregi wzmocnił Adrian Raczkowski. Ta decyzja była strzałem w dziesiątkę, bo Adrian pomógł poukładać naszą grę w środku pola, a wiadomo że to tam wygrywa się mecz lub się go przegrywa.

Futboliga - Victoria

A nasz ostatni sparing przypadł na starcie z Coco Jambo Warszawa. Popularne Kokosy osiągały naprawdę dobre wyniki w sparingach, co sugerowało trudną przeszkodę. Ale nic z tego - oponentom sił i chęci starczyło tylko na premierowych 30 minut. W pozostałej części spotkania stanowili tylko tło dla naszych reprezentantów, którzy tym samym udowodnili, że w piłkę potrafią grać nie tylko na swoim obiekcie. To na pewno wzmocniło naszą pewność siebie i chyba z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że w kwestii przygotowań, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy.

Futboliga - Coco Jambo

Teraz czekamy już więc na najważniejszy mecz. Pierwszy gwizdek pucharowego pojedynku z WS Warszawa wybrzmi w niedzielę o 19:00. Zapowiada się dobre widowisko, duża frekwencja, a dodatkowym smaczkiem będzie obecność aż trzech sędziów, z czego arbiter główny - Wojciech Hodowicz - to sędzia z trzeciej ligi. O jakość podejmowanych decyzji przez rozjemcę możemy więc być spokojni - o tę piłkarską postaramy się zatroszczyć sami. Wszystkich jeszcze raz serdecznie zapraszamy do Zielonki, a kogo nie będzie, to TUTAJ wynik będzie aktualizowany na żywo. Trzymajcie za nas kciuki i oby nasz debiut nie okazał się jedynie epizodem ;)


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819