Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Test czujników StatSports - odc. 4

26
Cze

Mimo krótkiego stażu w rozgrywkach, Neptun miał już dwóch przedstawicieli w naszych cotygodniowych testach. Pierwszym był sam kapitan, a drugim...

... lewy obrońca, Przemek Papis. Jak już zdążyliśmy to ustalić z samym zainteresowanym, łącznie podczas analizy (która odbyła się podczas 18.kolejki) przebywał on na boisku około 45 minut. W pierwszej połowie opuścił plac gry na ostatnie pięć, z kolei w drugiej grał "od deski do deski". Sam mecz nie ułożył się najlepiej dla drużyny z Ząbek, która zagrała słabo i przegrała z Na Fantazji 1:3. Ale jeśli nie wykorzystuje się kilkunastominutowej przewagi jednego zawodnika i w tym okresie traci dwa gole, to cóż... Jeśli chodzi o wyniki osiągnięte przez Przemka, to znajdziecie je poniżej. Oczywiście w naszej aplikacji mamy dużo więcej cyferek, aczkolwiek my podajemy wyłącznie kluczowe statystyki, a nie takie, które nikomu (nam również) nic nie mówią.

PRZEMYSŁAW PAPISSTATYSTYKIWYNIKI
przemyslaw.papis czas trwania sesji 54:48
przebiegnięty dystans 4064
metrów na minutę 74
max prędkość 25,06 km/h
liczba sprintów 3
spalone kalorie 573
pozycja na boisku obrońca
inne brak

W porównaniu do wyników poprzednich testowanych, przebiegnięty dystans jest o około pół kilometra krótszy. To jednak również specyfikacja pozycji na boisku - wszyscy pozostali, którzy mieli na sobie kamizelkę z czujnikiem to albo napastnicy albo pomocnicy. Co do prędkości maksymalnej, to tutaj swoje zrobiły gabaryty testowanego - który jak sam mówi, jest na etapie redukcji. Ale i tak ponad 25 km/h wydaje się być dobrym wynikiem. Liczba sprintów wyniosła z kolei trzy, z czego jeden miał miejsce w pierwszej połowie a dwa w drugiej. Warto jednak dodać, że aby sprint był wykonany "prawidłowo", muszą zostać spełnione określone warunki - choćby stosowna prędkość czy też określony dystans. Tutaj te uwarunkowania zostały zrealizowane właśnie trzykrotnie.

Poniżej przedstawiamy Wam jeszcze heatmapę, czyli grafikę sugerującą jak zachowywał się dany zawodnik na boisku. Boisko skalibrowaliśmy prawdopodobnie optymalnie - na pewno jest idealnie zaznaczone jeśli chodzi o długość, natomiast co do szerokości, może być minimalna rozbieżność. Przemek operował zdecydowanie bardziej w lewym sektorze boiska i głównie w obronie - i to akurat widać na mapce. Rzadko przekraczał połowę boiska, a jeszcze rzadziej pojawiał się w polu karnym przeciwników. Ale - z racji zajmowanej pozycji - nie takie były jego zadania na to konkretne spotkanie.

P.Papis 1 polowa Copy   P.Papis 2 polowa Copy

W przedostatnią niedzielę przeprowadziliśmy jeszcze jeden test - z Adrianem Zającem (FC Drzewce). Wspólnie jednak uznaliśmy, że wyniki zachowamy dla siebie, bo Adrian wchodził na baaardzo krótkie zmiany, w związku z czym rezultaty jakie osiągnął były nie do końca miarodajne. Ale już umówiliśmy się z kapitanem Drzewcy, że na pierwszej kolejce następnego sezonu to właśnie on zainauguruje nową sesję testowanych graczy. I wtedy dowiemy się, czy uda mu się wskoczyć na pierwsze miejsce w kategorii "najszybszy zawodnik Futboligi". To jednak dopiero we wrześniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Odcinek 1 z Mateuszem Lewandowskim <
Odcinek 2 z Adamem Stokowcem <
Odcinek 3 z Sebastianem Płócienniczakiem <


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819