Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/0e88e351c9130f2bdaa1b759277434d6.jpg
Zgłoś drużynę do piątej edycji!
Szukasz profesjonalnych rozgrywek dla swojego zespołu? Chcesz ...
cache/resized/0ffe1f76dcd23d97087f84187ff633ff.jpg
WS Warszawa pierwszym rywalem w Pucharze Polski!
Wiemy już, kto będzie przeciwnikiem reprezentacji Futboligi w jej ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...

W niedzielę ostatni dzień z 4.edycją!

22
Cze

Już jutro poznamy zwycięzcę Pucharu Ligi. Ale nie tylko, bo po godzinie 20:30 nastąpi uroczystość zamknięcia kolejnego sezonu Futboligi.

Plan na niedzielę jest następujący - od godziny 13:30 ruszają rozgrywki grupy A. Potrwają one do 16:30 i wtedy rozpocznie się rywalizacja w kolejnej grupie. Kilka minut po 19:30 będziemy wiedzieli jak wyglądają pary półfinałowe i około tej godziny powinniśmy ruszyć z pierwszym meczem 1/2 finału, następnie drugim, a po nim z wielkim finałem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to równo o 20:30 zakończymy zmagania i będziemy mogli przejść do rozdania nagród. Oczekujemy obecności przedstawicieli drużyn z miejsc 1-3 z pierwszej i drugiej ligi!

Co do grilla - ruszy on około godziny 16:00/30. Wydaje się to idealną porą, bo część drużyn z grupy A będzie kończyła swoje mecze, więc to pozwoli im swobodnie uzupełnić kalorie. Będziemy częstować kiełbasą, ogórkami, pieczywem, będą również napoje gazowane (Cola, Fanta, etc) - o inne możecie się zatroszczyć we własnym zakresie;) Grill potrwa do około 21:00 i zapraszamy na niego WSZYSTKICH zawodników Futboligi, bez względu na to czy Wasza ekipa bierze udział w niedzielnych zmaganiach czy nie.

TUTAJ będziecie mogli na żywo sprawdzać wyniki poszczególnych spotkań - postaramy się aktualizować je na bieżąco. Od razu będziemy uzupełniali też statystyki indywidualne w zakładkach Pucharu Ligi, bo dzięki temu system policzy za nas kto zostanie najlepszym strzelcem, asystentem i kanadyjczykiem Pucharu.

To chyba wszystko - niech to będzie fajny, piłkarski dzień, bez szczególnej napinki na wynik - tym bardziej, że w trakcie dnia będą nas odwiedzać oficjele z Ośrodka Kultury i Sportu;) Warto jednak pamiętać, że zwycięzca Pucharu Ligi zagra z In-Plusem o Superpuchar, a mecz ten będzie uwerturą do piątej edycji (rozegramy wtedy również zaległy SuperPuchar między Marcovą a Fil-Polem). Aha, bardzo prosimy: nie spóźnijcie się na pierwszy mecz! To spowoduje kolejne opóźnienia, a grafik jest bardzo napięty. Jeżeli dana drużyna się spóźni, to po prostu lecimy z kolejnym spotkaniem, a poprzednie kończy się walkowerem. Tak samo dalej - jeżeli czeka Was przerwa, to pilnujcie rozpiski, by na następny mecz przyjść o czasie. Szanujmy czas innych. I do zobaczenia jutro!

PS: TOP 8 za 18.kolejkę pojawi się dziś wieczorem. Opisy z ostatniej serii również, a przynajmniej taki jest plan...


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP