Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Mecz kolejki: Drzewce - Na Fantazji

08
Cze

Juniorzy kontra młodzieżowcy - chyba tak najszybciej byłoby zdefiniować pojedynek, który odbędzie się w dniu jutrzejszym jako ostatni.

Gdyby policzyć średnią wieku, byłyby to prawdopodobnie dwie najmłodsze ekipy w rozgrywkach. Ale choćby FC Drzewce pokazują w tym sezonie, że wiek nie ma znaczenia - liczą się umiejętności. Fantazyjnym idzie trochę gorzej od ich młodszych kolegów, ale to również ekipa z potencjałem. Poniżej znajdziecie statystyki tych zespołów z całego sezonu, gdzie w oczy rzuca się chyba jedno - Na Fantazji jeszcze ANI RAZU w tym sezonie nie zdołało zachować czystego konta.

FC DRZEWCESTATYSTYKINA FANTAZJI
80 rzuty rożne 60
87 faule 84
182 strzały 177
84 strzały celne 100
30 bramki zdobyte 31
23 bramki stracone 39
22 asysty 24
4 czyste konta 0
28 punkty 19
4 miejsce w tabeli 6
WygranaPrzegranaPrzegranaPrzegranaWygrana forma WygranaPrzegranaWygranaWygranaPrzegrana

Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia między tym zespołami, to z racji tego iż Drzewce grają z nami dopiero od tego sezonu, jak na razie było tylko jedno. Jesienią, dokładnie 12 listopada (Prezydent ustalił, że ten dzień będzie wolnym od pracy) miejscowi pokonali graczy z Kobyłki 1:0, chociaż to Fantazja miała dużo więcej okazji do zdobycia bramki. Nie było w tym jednak nic dziwnego - podopieczni Kuby Godlewskiego w podobny sposób przegrali nie raz w tej edycji, ale mają nadzieję, że tym razem ten czarny scenariusz nie wejdzie w życie.

II LIGA: 12 listopada 2018, Na Fantazji - FC Drzewce 0:1 (Godlewski)

Sędzią niedzielnego pojedynku będzie Maciek Kostyra. Również on był rozjemcą ich pierwszego starcia - wielkich kontrowersji wówczas nie było, a łącznie Maciek pokazał trzy żółte kartki. Z kolei w całym sezonie wielokrotnie sędziował on mecze jednych i drugich. Dla Drzewcy to arbiter umiarkowanie szczęśliwy - pod jego jurysdykcją chłopaki grali siedem razy, z czego cztery razy wygrali, raz zremisowali, a dwa spotkania przegrali. Dużo gorsze wspomnienia z Maćkiem mają Fantazyjni. Im sędziował ośmiokrotnie, z czego tylko dwa spotkania zapisali na swoje konto, a aż sześć przegrali...

A jak na ten moment przedstawiają się Wasze typy w Lidze Typerów? Otóż wśród pięciu wskazań, jakie zanotował nasz system, nikt nie postawił na Fantazję, dwie osoby zaryzykowały na remis a pozostałe trzy widzą faworyta w Drzewcach. Również w facebookowym typerze wiara w ekipę z Kobyłki jest bardzo niewielka. Wśród 24 komentarzy, tylko w siedmiu typujecie triumf Fantazyjnych, czterech typerów chętnie widziałoby podział punktów, a wszyscy pozostali stawiają na faworytów z Zielonki. Czy tak faktycznie będzie? Może nie spekulujmy - po prostu poczekajmy. Początek spotkania o godzinie 21:00!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819