Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Sokoły wciąż w grze! Al-Mar czy Fil-Pol już nie.

08
Maj

Pierwsza część pucharowych emocji za nami. W grze nadal jest obrońca tytułu, kilku pierwszoligowych gigantów, ale też Sokoły, które sensacyjnie pozostawiły w pokonanym polu Al-Mar i Spartę.

Tak jak można to było przewidzieć, faza eliminacyjna Pucharu Ligi rządziła się swoimi prawami. Niektóre ekipy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem niemal pozbawiły się szans na awans przyjeżdżając okrojonym składem (Al-Mar, Al-Maj), inne udział w kolejnym etapie straciły praktycznie na własne życzenie (Nauka Jazdy u Sławka, Sparta Wołomin), a były też takie, na które nikt nie stawiał, a one zaskoczyły i zobaczymy je w decydującej rozgrywce (Sokoły, FC Hash). Dlatego choć zimno, to nudno w ostatni dzień weekendu nie było wcale, a przecież to była tylko przygrywka do zmagań ligowych, które wracają do gry już za kilka dni.

Wczoraj uzupełniliśmy statystyki ze wszystkich spotkań pucharowych. Mamy nadzieję, że wszystko dobrze przepisaliśmy, ale na pewno istnieje ryzyko błędów, dlatego nie zdziwcie się, jeśli nagle w klasyfikacjach indywidualnych zajdą jakieś zmiany. Bardzo prosimy, byście dokładnie - mecz po meczu - zanalizowali zapisane bramki, asysty, czyste konta czy kartki i w razie jakiegokolwiek błędu, dali nam znać. Sprawdźcie również, czy nie pomyliliśmy się w kwestii zawodników uczestniczących w danych spotkaniach, bo być może było tak, że kogoś pominęliśmy lub dodaliśmy jakiegoś gracza, chociaż tak naprawdę nie wszedł on na plac gry w konkretnym meczu nawet na minutę. Dla nas transparentność statystyk jest bardzo ważna, więc liczymy w tej kwestii również na Was. Szczególnie jeśli chodzi o asysty - domyślamy się, że ci którzy mnie zastępowali, w ciemno zapisywali to, co im podaliście. Ale w Futbolidze przyjmujemy zasadę, że asysty NIE MA, jeśli zawodnik strzelił na bramkę, a jego kolega z drużyny dobił piłkę odbitą przez bramkarza. Asysty nie zaliczamy również wtedy, gdy po drodze piłki dotknął przeciwnik. Nie zapisujemy jej też w sytuacji, gdy na zawodniku został podyktowany rzut karny czy rzut wolny. Mając to na uwadze, apelujemy o przejrzenie statystyk i jeśli Waszym zdaniem nie zostały spełnione warunki dotyczące decydującego podania, napiszcie nam o tym.

Tak jak wspominaliśmy, kolejna faza Pucharu Ligi odbędzie się 23 czerwca, przed uroczystym zakończeniem czwartej edycji. Szczegóły - czyli podział na grupy, terminarz, etc - podamy w miarę zbliżania się terminu.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819