Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/ee8f20d53ccf63f0975c3de56ad12363.jpg
Krowa i Kurczak Grill Bar - nasz nowy partner!
Na początku tygodnia dopięliśmy kolejną współpracę! Tym razem do ...
cache/resized/0d9a73fdb37bddf6ebade67a1417e587.jpg
Kino Helios dołącza do grona partnerów Futboligi!
Nasze rozgrywki wciąż się rozwijają. Ich potencjał dostrzegła sieć ...
cache/resized/b815f4fa662e41da31c8e0115fafdff6.jpg
Subskrybuj kanał Futboligi i oglądaj filmy na bieżąco!
Na naszym profilu Youtube pojawia się coraz więcej materiałów video. ...

Skrót meczu Ursynów - FC Drzewce

20
Paź

Długo wyczekiwany, lecz w końcu się pojawił. Przed Wami najlepsze akcje i wszystkie bramki ze spotkania 4.kolejki II ligi.

Wiemy, że trochę to trwało, ale pierwsze filmy zawsze są najtrudniejsze. Oczywiście - nie wszystko nam się w materiale podoba, pewne rzeczy mogliśmy zrobić lepiej, ale jak na pierwszy raz, gdy nagrywaliśmy i montowaliśmy film sami, to chyba nie jest źle. Nasze wnioski - więcej zbliżeń, więcej zoomu, ale też na niektóre rzeczy wpływu nie mamy - bo chociaż w spotkaniu Ursynowa z FC Drzewce padło aż pięć goli, to w pierwszej połowie nie działo się praktycznie nic. W każdym razie - liczymy, że się podoba i że dacie nam znać, co trzeba zmienić, by było jeszcze lepiej. Każda wskazówka jest cenna. Aha, pamiętajcie, by materiał oglądać w jakości High Definition i w trybie pełnoekranowym!

Skrót spotkania Dar-Mar - KroosDe Team pojawi się w przyszłym tygodniu. Tutaj będzie lepiej, bo zadbaliśmy o bliższe ujęcia, jak również o mikrofon podczas wywiadów, co spowoduje poprawę jakości dźwięku.'

PS: w materiale miały sie znaleźć jeszcze belki wynikowe oraz podpisy strzelców, ale... "Umiesz liczyć - licz na siebie" ;)


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1