Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Pozycja   Zawodnik Zespół Bramka
1 Damian Zajdowski Damian Zajdowski AS Marcova 25
- Tomasz Halewski Tomasz Halewski FC Bartycka 25
3 Chrystian Karczewski Chrystian Karczewski Sokoły Zielonka 17
4 Kuba Zasadziński Kuba Zasadziński WLSP 15
5 Paweł Bula Paweł Bula WLSP 13
6 Hubert Sochacki Hubert Sochacki Incognito 12
7 Damian Parys Damian Parys AS Marcova 11
- Grzegorz Trzonkowski Grzegorz Trzonkowski WLSP 11
9 Jakub Bloch Jakub Bloch OSK Auto Rak  9
10 Kamil Wójcicki Kamil Wójcicki Retro Squad  8
11 Tomek Kryszkiewicz Tomek Kryszkiewicz Promil Wola  7
- Maciej Wiktorek Maciej Wiktorek AS Marcova  7
- Adam Stańczuk Adam Stańczuk Ursynów  7
- Damian Nowaczuk Damian Nowaczuk Retro Squad  7
15 Łukasz Polak Łukasz Polak Promil Wola  6
- Konrad Bulik Konrad Bulik Promil Wola  6
- Jacek Klimczak Jacek Klimczak WLSP  6
- Kuba Suchocki Kuba Suchocki WLSP  6
- Bartek Męczkowski Bartek Męczkowski WLSP  6
- Mateusz Tymiński Mateusz Tymiński AS Marcova  6
- Szymon Klepacki Szymon Klepacki WLSP  6
22 Rafał Kusiak Rafał Kusiak Sokoły Zielonka  5
- Maciej Makarow Maciej Makarow Sokoły Zielonka  5
- Dawid Gajewski Dawid Gajewski WLSP  5
- Mariusz Kwiatkowski Mariusz Kwiatkowski Incognito  5
- Kacper Boroszko Kacper Boroszko AS Marcova  5
- Szymon Strychalski Szymon Strychalski Retro Squad  5
- Robert Kawałowski Robert Kawałowski Incognito  5
- Irek Zygartowicz Irek Zygartowicz Retro Squad  5
- Kamil Wiśniewski Kamil Wiśniewski OSK Auto Rak  5
- Mariusz Piórkowski Mariusz Piórkowski FC Bartycka  5
- Cezary Kawałowski Cezary Kawałowski Incognito  5
- Mateusz Gawłowski Mateusz Gawłowski AS Marcova  5
34 Łukasz Kamiński Łukasz Kamiński AS MarcovaFC United  4
- Damian Jarzębski Damian Jarzębski WLSP  4
- Marcin Nejman Marcin Nejman AS Marcova  4
- Piotr Wojciechowski Piotr Wojciechowski JFK Warszawa  4
- Maciej Tabaczyński Maciej Tabaczyński Ursynów  4
- Arkadiusz Dalecki Arkadiusz Dalecki FC Bartycka  4
40 Adam Wypyski Adam Wypyski Promil Wola  3
- Jarosław Rudy Jarosław Rudy FC Bartycka  3
- Grzegorz Laskowski Grzegorz Laskowski JFK Warszawa  3
- Hubert Jóźwiak Hubert Jóźwiak JFK Warszawa  3
- Bartek Sosnówka Bartek Sosnówka FC Bartycka  3
- Maksym Domański Maksym Domański FC Bartycka  3
- Mateusz Iwandowski Mateusz Iwandowski Incognito  3
- Stanisław Aniołkowski Stanisław Aniołkowski Incognito  3
- Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Incognito  3
- Adrian Idzikowski Adrian Idzikowski OSK Auto Rak  3
- Ernest Wiśniewski Ernest Wiśniewski AS Marcova  3
- Łukasz Skirzyński Łukasz Skirzyński Ursynów  3
52 Karol Bolesta Karol Bolesta Sokoły Zielonka  2
- Kamil Woźnica Kamil Woźnica FC Bartycka  2
- Daniel Sarna Daniel Sarna OSK Auto Rak  2
- Piotr Miętus Piotr Miętus Ursynów  2
- Mateusz Górski Mateusz Górski OSK Auto Rak  2
- Łukasz Marczuk Łukasz Marczuk FC Bartycka  2
- Rafał Chądzyński Rafał Chądzyński Promil Wola  2
- Adrian Pląska Adrian Pląska WLSP  2
- Rafał Kawałowski Rafał Kawałowski Incognito  2

Strona 1 z 2

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1