Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Pozycja   Zawodnik Zespół Bramka
1 Arkadiusz Stępień Arkadiusz Stępień Andromeda 19
2 Karol Sochocki Karol Sochocki Andromeda 13
3 Adam Drewnowski Adam Drewnowski Tiger Wołomin  7
4 Piotr Manaj Piotr Manaj Malina K.O.  6
5 Łukasz Godlewski Łukasz Godlewski Al-Mar Wołomin  5
6 Paweł Maliszewski Paweł Maliszewski Al-Mar Wołomin  4
- Bartek Matejak Bartek Matejak Kati Kominki  4
- Paweł Gołaszewski Paweł Gołaszewski Tiger Wołomin  4
- Czarek Żaboklicki Czarek Żaboklicki FC United  4
- Patryk Szeliga Patryk Szeliga In Plus Marki  4
- Robert Wojtyra Robert Wojtyra Sparta Wołomin  4
12 Paweł Dąbrowski Paweł Dąbrowski Dar-Mar Kobyłka  3
- Rafał Barzyc Rafał Barzyc In Plus Marki  3
- Mateusz Lewandowski Mateusz Lewandowski FC Hash  3
- Michał Krajewski Michał Krajewski Kati Kominki  3
- Sławek Lubelski Sławek Lubelski Dar-Mar Kobyłka  3
- Michał Kropiewnicki Michał Kropiewnicki FC United  3
- Rafał Mucha Rafał Mucha In Plus Marki  3
- Piotr Stefankowski Piotr Stefankowski Tiger Wołomin  3
- Przemysław Wycech Przemysław Wycech Kati Kominki  3
- Karol Szeliga Karol Szeliga In Plus Marki  3
- Janek Skotnicki Janek Skotnicki Dar-Mar Kobyłka  3
- Bartek Kamiński Bartek Kamiński Dar-Mar Kobyłka  3
24 Mateusz Bieniak Mateusz Bieniak Al-Mar Wołomin  2
- Maciej Kamiński Maciej Kamiński Malina K.O.  2
- Krzysiek Powierża Krzysiek Powierża Al-Mar Wołomin  2
- Piotr Dudziński Piotr Dudziński FC Hash  2
- Damian Borkowski Damian Borkowski Al-Mar Wołomin  2
- Ernest Wietrak Ernest Wietrak Sparta Wołomin  2
- Marcin Zaremba Marcin Zaremba FC United  2
- Artur Radomski Artur Radomski Kati Kominki  2
- Rafał Grabowski Rafał Grabowski Kati Kominki  2
- Filip Sawiński Filip Sawiński Tiger Wołomin  2
- Damian Paź Damian Paź Dar-Mar Kobyłka  2
- Łukasz Łuniewski Łukasz Łuniewski FC Hash  2
36 Konrad Bukowicki Konrad Bukowicki Andromeda  1
- Krystian Kolumpar Krystian Kolumpar FC United  1
- Krzysztof Król Krzysztof Król Kati Kominki  1
- Darian Zasłonka Darian Zasłonka FC Hash  1
- Michał Kalata Michał Kalata Tiger Wołomin  1
- Konrad Kupiec Konrad Kupiec Kati Kominki  1
- Mateusz Antoniak Mateusz Antoniak FC Hash  1
- Michał Sasin Michał Sasin Tiger Wołomin  1
- Arkadiusz Bielicki Arkadiusz Bielicki Tiger Wołomin  1
- Kamil Czyżak Kamil Czyżak FC United  1
- Maciej Grabowski Maciej Grabowski FC United  1
- Tomasz Świder Tomasz Świder Tiger Wołomin  1
- Marcin Groda Marcin Groda In Plus Marki  1
- Damian Piwko Damian Piwko Kati Kominki  1
- Marcin Rychta Marcin Rychta Al-Mar Wołomin  1
- Maciej Waliłko Maciej Waliłko Dar-Mar Kobyłka  1
- Patryk Cackowski Patryk Cackowski Sparta Wołomin  1
- Seweryn Rejmer Seweryn Rejmer Malina K.O.  1
- Damian Augustyniak Damian Augustyniak In Plus Marki  1
- Łukasz Kaczmarczyk Łukasz Kaczmarczyk Dar-Mar Kobyłka  1
- Piotr Radomski Piotr Radomski Malina K.O.  1
- Rafał Radomski Rafał Radomski Kati Kominki  1
- Bartosz Siuchta Bartosz Siuchta Andromeda  1
- Michał Czuba Michał Czuba Kati Kominki  1
- Mateusz Bala Mateusz Bala Sparta Wołomin  1

Strona 1 z 2

andromeda puchar1 andromeda puchar1R