Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Pozycja   Zawodnik Zespół Bramki Asysty Wynik
1 Karol Sochocki Fil-Pol 33 12 45
- Arkadiusz Stępień Fil-Pol 30 15 45
3 Łukasz Godlewski Al-Mar Wołomin 24 12 36
4 Patryk Szeliga In Plus Marki 20 11 31
5 Sławek Lubelski Dar-Mar Kobyłka 19 10 29
6 Piotr Manaj Dar-Mar Kobyłka 15 7 22
7 Adam Drewnowski Tiger Wołomin 13 6 19
8 Damian Borkowski Al-Mar Wołomin 3 11 14
- Paweł Gołaszewski Tiger Wołomin 10 4 14
- Janek Skotnicki In Plus Marki 9 5 14
11 Michał Krajewski Kati Kominki 7 6 13
- Kamil Melcher Kati Kominki 6 7 13
13 Paweł Maliszewski Al-Mar Wołomin 9 3 12
14 Mateusz Lewandowski FC Hash 7 4 11
15 Adam Baran Al-Mar Wołomin 5 5 10
- Paweł Dąbrowski Dar-Mar Kobyłka 6 4 10
- Bartek Kamiński Dar-Mar Kobyłka 6 4 10
18 Rafał Błoński Al-Mar Wołomin 3 6 9
- Damian Paź Dar-Mar Kobyłka 4 5 9
- Piotr Stefankowski Tiger Wołomin 6 3 9
- Przemysław Wycech Kati Kominki 3 6 9
22 Konrad Kupiec Kati Kominki 5 3 8
- Rafał Mucha In Plus Marki 7 1 8
- Marcin Zaremba FC United 5 3 8
- Damian Zawadzki Fil-Pol 1 7 8
26 Maciej Lament Dar-Mar Kobyłka 4 3 7
- Krzysiek Powierża Al-Mar Wołomin 6 1 7
- Rafał Radomski Kati Kominki 4 3 7
- Filip Sawiński Tiger Wołomin 3 4 7
30 Mateusz Antoniak FC Hash 3 3 6
- Sebastian Gołębiewski Na Fantazji 3 3 6
- Kamil Kulma Fil-Pol 2 4 6
33 Filip Bagiński FC United 1 4 5
- Rafał Barzyc In Plus Marki 3 2 5
- Kamil Czyżak FC United 1 4 5
- Piotr Dudziński FC Hash 3 2 5
- Krzysztof Król Kati Kominki 3 2 5
- Kuba Murawski Dar-Mar Kobyłka 5 5
- Paweł Nienałtowski Na Fantazji 1 4 5
- Michał Sieńko FC Hash 1 4 5
- Bartosz Siuchta Fil-Pol 3 2 5
- Patryk Skrajny Kati Kominki 4 1 5
- Karol Szeliga In Plus Marki 4 1 5
44 Mateusz Bala Sparta Wołomin 1 3 4
- Mateusz Bieniak Al-Mar Wołomin 2 2 4
- Patryk Cackowski Sparta Wołomin 1 3 4
- Jakub Godlewski Na Fantazji 3 1 4
- Paweł Godlewski Dar-Mar Kobyłka 2 2 4
- Marcin Groda In Plus Marki 2 2 4
- Łukasz Kaczmarczyk Dar-Mar Kobyłka 2 2 4
- Łukasz Kamiński FC United 3 1 4
- Bartek Matejak Kati Kominki 4 4
- Tomasz Piórkowski In Plus Marki 1 3 4
- Artur Radomski Kati Kominki 3 1 4
- Piotr Radomski Malina K.O. 1 3 4
- Rafał Roguski Dar-Mar Kobyłka 2 2 4
- Kamil Ryński In Plus Marki 4 4
- Jakub Szkuta In Plus Marki 4 4
- Karol Szulim Fil-Pol 1 3 4
- Sebastian Szwaczyk Sparta Wołomin 1 3 4
<<  > >>
filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1