Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Pozycja   Zawodnik Zespół Asysta
1 Arkadiusz Stępień Arkadiusz Stępień Fil-Pol 15
2 Łukasz Godlewski Łukasz Godlewski Al-Mar Wołomin 12
- Karol Sochocki Karol Sochocki Fil-Pol 12
4 Damian Borkowski Damian Borkowski Al-Mar Wołomin 11
- Patryk Szeliga Patryk Szeliga In Plus Marki 11
6 Sławek Lubelski Sławek Lubelski Dar-Mar Kobyłka 10
7 Kamil Melcher Kamil Melcher Kati Kominki  7
- Damian Zawadzki Damian Zawadzki Fil-Pol  7
- Piotr Manaj Piotr Manaj Dar-Mar Kobyłka  7
10 Michał Krajewski Michał Krajewski Kati Kominki  6
- Adam Drewnowski Adam Drewnowski Tiger Wołomin  6
- Rafał Błoński Rafał Błoński Al-Mar Wołomin  6
- Przemysław Wycech Przemysław Wycech Kati Kominki  6
14 Damian Paź Damian Paź Dar-Mar Kobyłka  5
- Kuba Murawski Kuba Murawski Dar-Mar Kobyłka  5
- Adam Baran Adam Baran Al-Mar Wołomin  5
- Janek Skotnicki Janek Skotnicki In Plus Marki  5
18 Paweł Gołaszewski Paweł Gołaszewski Tiger Wołomin  4
- Filip Bagiński Filip Bagiński FC United  4
- Michał Sieńko Michał Sieńko FC Hash  4
- Filip Sawiński Filip Sawiński Tiger Wołomin  4
- Kamil Czyżak Kamil Czyżak FC United  4
- Kamil Ryński Kamil Ryński In Plus MarkiIn Plus Marki  4
- Bartek Kamiński Bartek Kamiński Dar-Mar Kobyłka  4
- Mateusz Lewandowski Mateusz Lewandowski FC Hash  4
- Paweł Dąbrowski Paweł Dąbrowski Dar-Mar Kobyłka  4
- Kamil Kulma Kamil Kulma Fil-Pol  4
- Paweł Nienałtowski Paweł Nienałtowski Na Fantazji  4
- Jakub Szkuta Jakub Szkuta In Plus Marki  4
30 Maciej Lament Maciej Lament Dar-Mar Kobyłka  3
- Piotr Radomski Piotr Radomski Malina K.O.Malina K.O.  3
- Paweł Maliszewski Paweł Maliszewski Al-Mar Wołomin  3
- Mateusz Antoniak Mateusz Antoniak FC Hash  3
- Sebastian Szwaczyk Sebastian Szwaczyk Sparta Wołomin  3
- Marcin Zaremba Marcin Zaremba FC United  3
- Mateusz Bala Mateusz Bala Sparta Wołomin  3
- Patryk Cackowski Patryk Cackowski Sparta Wołomin  3
- Piotr Boguszewski Piotr Boguszewski Fil-Pol  3
- Rafał Radomski Rafał Radomski Kati Kominki  3
- Artur Pazio Artur Pazio Tiger Wołomin  3
- Kacper Jąkała Kacper Jąkała Na Fantazji  3
- Konrad Kupiec Konrad Kupiec Kati Kominki  3
- Tomasz Piórkowski Tomasz Piórkowski In Plus Marki  3
- Piotr Stefankowski Piotr Stefankowski Tiger Wołomin  3
- Karol Szulim Karol Szulim Fil-Pol  3
- Damian Tucin Damian Tucin Fil-Pol  3
- Sebastian Gołębiewski Sebastian Gołębiewski Na Fantazji  3
48 Mateusz Bieniak Mateusz Bieniak Al-Mar Wołomin  2
- Adrian Mariak Adrian Mariak Malina K.O.  2
- Rafał Barzyc Rafał Barzyc In Plus Marki  2
- Dominik Buczek Dominik Buczek Kati Kominki  2
- Krzysztof Król Krzysztof Król Kati Kominki  2
- Maciej Waliłko Maciej Waliłko Dar-Mar KobyłkaKati Kominki  2
- Paweł Godlewski Paweł Godlewski Dar-Mar Kobyłka  2
- Bartosz Siuchta Bartosz Siuchta Fil-Pol  2
- Paweł Żochowski Paweł Żochowski Tiger Wołomin  2
- Krystian Jasik Krystian Jasik Kati Kominki  2
- Marcin Groda Marcin Groda In Plus Marki  2
- Piotr Dudziński Piotr Dudziński FC Hash  2
- Rafał Roguski Rafał Roguski Dar-Mar Kobyłka  2

Strona 1 z 2

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1