Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Czerwona kartka

Pozycja   Zawodnik Zespół Czerwona kartka
1 Marcin Dudek Marcin Dudek Andromeda  1
- Dariusz Oleksiak Dariusz Oleksiak Sparta Wołomin  1
- Mateusz Antoniak Mateusz Antoniak FC Hash  1
- Adrian Mariak Adrian Mariak Malina K.O.  1

Żółta kartka

Pozycja   Zawodnik Zespół Żółta kartka
1 Dominik Buczek Dominik Buczek Kati Kominki  4
2 Wojtek Rytel-Tyburczy Wojtek Rytel-Tyburczy FC Hash  3
- Kamil Kulma Kamil Kulma Andromeda  3
- Paweł Porada Paweł Porada Malina K.O.  3
- Adrian Rychta Adrian Rychta Al-Mar Wołomin  3
- Adam Drewnowski Adam Drewnowski Tiger Wołomin  3
7 Wiktor Gajewski Wiktor Gajewski Sparta Wołomin  2
- Artur Peranowski Artur Peranowski Sparta Wołomin  2
- Daniel Gajewski Daniel Gajewski Andromeda  2
- Marcin Rychta Marcin Rychta Al-Mar Wołomin  2
- Łukasz Łuniewski Łukasz Łuniewski FC Hash  2
- Sławek Lubelski Sławek Lubelski Dar-Mar Kobyłka  2
- Bartek Kamiński Bartek Kamiński Dar-Mar Kobyłka  2
- Arkadiusz Bielicki Arkadiusz Bielicki Tiger Wołomin  2
- Mariusz Magierek Mariusz Magierek Tiger Wołomin  2
- Mateusz Wyszomirski Mateusz Wyszomirski Andromeda  2
- Michał Kaźmierski Michał Kaźmierski Tiger Wołomin  2
- Krzysztof Woźniak Krzysztof Woźniak In Plus Marki  2
- Sebastian Kurnikowski Sebastian Kurnikowski In Plus Marki  2
- Artur Radomski Artur Radomski Kati Kominki  2
21 Miłosz Pacha Miłosz Pacha FC Hash  1
- Dariusz Oleksiak Dariusz Oleksiak Sparta Wołomin  1
- Damian Rudnik Damian Rudnik Sparta Wołomin  1
- Patryk Rutkowski Patryk Rutkowski In Plus Marki  1
- Karol Wojtkowski Karol Wojtkowski FC United  1
- Adam Marcinkiewicz Adam Marcinkiewicz Andromeda  1
- Czarek Żaboklicki Czarek Żaboklicki FC United  1
- Krzysiek Powierża Krzysiek Powierża Al-Mar Wołomin  1
- Mariusz Kowalski II Mariusz Kowalski II FC Hash  1
- Maciej Lament Maciej Lament Dar-Mar Kobyłka  1
- Norbert Kucharczyk Norbert Kucharczyk Dar-Mar Kobyłka  1
- Mateusz Bala Mateusz Bala Sparta Wołomin  1
- Rafał Barzyc Rafał Barzyc In Plus Marki  1
- Mariusz Wdowiński Mariusz Wdowiński Dar-Mar Kobyłka  1
- Damian Zawadzki Damian Zawadzki Andromeda  1
- Daniel Bartczak Daniel Bartczak FC United  1
- Adam Baran Adam Baran Al-Mar Wołomin  1
- Paweł Gołaszewski Paweł Gołaszewski Tiger Wołomin  1
- Rafał Roguski Rafał Roguski Dar-Mar Kobyłka  1
- Przemysław Wycech Przemysław Wycech Kati Kominki  1
- Marcin Zaremba Marcin Zaremba FC United  1
- Bartosz Siuchta Bartosz Siuchta Andromeda  1
- Tomasz Świder Tomasz Świder Tiger Wołomin  1
- Marek Kamiński Marek Kamiński FC Hash  1
- Rafał Mucha Rafał Mucha In Plus Marki  1
- Damian Paź Damian Paź Dar-Mar Kobyłka  1
- Patryk Szeliga Patryk Szeliga In Plus Marki  1
- Dariusz Banaszek Dariusz Banaszek Sparta Wołomin  1
- Piotr Dudziński Piotr Dudziński FC Hash  1
- Krzysztof Król Krzysztof Król Kati Kominki  1
- Dominik Broda Dominik Broda FC United  1
- Dariusz Jankowski Dariusz Jankowski In Plus Marki  1
andromeda puchar1 andromeda puchar1R