Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Futboliga - GKP Targówek w drugiej rundzie Pucharu Polski

13
Sie

Po pokonaniu WS Warszawa, tym razem czeka nas rywal z górnej półki - będzie nim B-Klasowy GKP Targówek.

Nasi rywale zajęli w poprzednim sezonie wspomnianej B-Klasy trzecie miejsce, okazując się słabszymi tylko od KTS Weszło oraz KS Wesoła. Domyślamy się, że w tym roku interesuje ich tylko awans, dlatego możemy się nastawiać na ciężki bój z zespołem o dużych ambicjach. Ale my też mamy swoje marzenia i zrobimy wszystko, by je zrealizować.

Futboliga GKP

Spotkanie odbędzie się już w środę, 14 sierpnia o godzinie 20:15 na Stadionie Miejskim w Zielonce. Wszystkich, którzy nie mają planów na ten wieczór, serdecznie zapraszamy. Jak udowodniliśmy przeciwko Sędziom - stawiamy na futbol miły dla oka, więc możecie być pewni, że trochę goli zobaczycie. I oby o tego przynajmniej jednego więcej dla nas ;) TUTAJ znajdziecie link do wydarzenia, a TUTAJ postaramy się uzupełniać wynik na żywo.

Dodajmy, że na tym etapie swojego przeciwnika poznała też Nocna Liga Halowa. Jej rywalem będzie inna ekipa z Targówka - Talent. Niestety nie udało się spowodować, by te potyczki odbyły się z odpowiednim buforem i by zainteresowani mogli obejrzec obydwie. Starcie zostanie bowiem rozegrane również w środę o godzinie 20:00 w Kobyłce. Cóż - najważniejsze, by plan obydwu, czyli awans do trzeciej rundy, został zrealizowany. Do boju!


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP