Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

WS Warszawa pierwszym rywalem w Pucharze Polski!

19
Cze

Wiemy już, kto będzie przeciwnikiem reprezentacji Futboligi w jej debiutanckim występie w Pucharze Polski. Trafiliśmy naprawdę fajnie, bo na...

... Wydział Sędziowski z Warszawy! Niewykluczone więc, że przeciwko nam wystąpią chociażby arbitrzy, którzy sędziowali w Futbolidze. Dla WS Warszawa będzie to trzeci występ w rozgrywkach pucharowych, gdzie obydwa kończyli na pierwszej rundzie - za każdym razem odpadali nieszczęśliwie, bo po rzutach karnych. Nie mielibyśmy jednak nic przeciwko, gdyby powiedzenie "do trzech razy sztuka" w ich przypadku się nie sprawdziło.

Od razu wytłumaczmy niezorientowanym. W tej edycji Pucharu Polski do pierwszej rundy zostały zakwalifikowane jedynie drużyny środowiskowe/dzikie/amatorskie. Dopiero od kolejnej do gry wejdzie B-Klasa, A-Klasa, itd. Tym jednak będziemy się martwili później, o ile uda nam się przeskoczyć pierwszą przeszkodę.

Spotkanie pucharowe dojdzie do skutku w weekend 10-11 sierpnia 2019 roku. Ponieważ zostaliśmy wylosowani jaki "goście", mecz odbędzie się prawdopodobnie na obiekcie wskazanym przez przeciwników. Według wstępnych informacji będzie to obiekt Olimpii Warszawa lub GKP Targówek. Gdy poznamy więcej szczegółów, damy o wszystkim znać na stronie www.

Dodajmy, że na tym etapie do zmagań przystąpi także Nocna Liga Halowa. Jej rywalem będzie Narew 93. Trzymajcie za nas kciuki!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819