Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Krowa i Kurczak Grill Bar - nasz nowy partner!

20
Wrz

Na początku tygodnia dopięliśmy kolejną współpracę! Tym razem do grona naszych partnerów dołączył Kurczak i Krowa Grill Bar!

Często się słyszy, że dobry burger musi być drogi. Tymczasem w Zielonce, niedaleko stacji PKP i tak naprawdę rzut beretem od obiektu, gdzie rozgrywane są spotkania Futboligi, powstało miejsce, które przeczy tej teorii. Bo nie dość, że mają tam kapitalne jedzenie, to jeszcze w naprawdę przystępnej cenie. Takiego lokalu zdecydowanie w okolicy brakowało.

Tym bardziej się cieszymy, że od tego sezonu najlepsi zawodnicy poszczególnych kolejek, będą mogli się tam wybrać i w ramach nagrody skorzystać z oferty „dowolny burger + frytki”! Efektowne vouchery już przekazaliśmy do realizacji i w piątek lub sobotę, gdy wybierzemy MVP pierwszej kolejki, dowiemy się, do którego z Was trafi premierowy zestaw.

Dziękując właścicielowi Kurczak i Krowa Grill Bar, który przy okazji okazał się wielkim sympatykiem sportu (i co ważne – również tego w wydaniu lokalnym) liczymy, że czym prędzej sprawdzicie to miejsce. Już niedługo pojawi się tam telewizor, dzięki czemu będzie można w fajnej atmosferze przeżywać najważniejsze wydarzenia sportowe. Dobry mecz, świetny burger, zimne piwo – czego chcieć więcej?

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Kurczaka i Krowy TUTAJ, jak również do polubienia profilu facebookowego – TUTAJ.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819