Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Kino Helios dołącza do grona partnerów Futboligi!

26
Maj

Nasze rozgrywki wciąż się rozwijają. Ich potencjał dostrzegła sieć kin Helios, która dla najlepszych zawodników ufundowała podwójne zaproszenia do swojego nowego punktu w Galerii Wołomin!

Kilka miesięcy temu w Wołominie została otwarta Galeria Handlowa. Wśród wielu sklepów znanych marek, pojawiło się też kino. Jego otwarcie nastąpiło dokładnie 14 lutego 2017 roku. Wszystko odbyło się z dużą pompą, bo takiego miejsca na mapie powiatu wołomińskiego nie było. Kino posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy, technologię 3D, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ. 
Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Helios dla Dzieci, Helios na Scenie czy Kultura Dostępna.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, gdzie można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.

A co oznacza nasza współpraca? Otóż to, że w przyszłym sezonie najlepsi zawodnicy (i nie tylko) będą mogli w naprawdę komfortowych warunkach obejrzeć polskie czy światowe hity filmowe na dużym ekranie! Mamy nadzieję, iż w jeszcze większym stopniu przyczyni się to do zainteresowania rozgrywkami a zawodników zachęci, by na boisko dać z siebie jeszcze więcej.

Serdecznie zachęcamy do polubienia profilu facebookowego sieci kin Helios - TUTAJ, jak również do regularnego odwiedzania strony dedykowanej wołomińskiemu punktowi, gdzie znajdziecie chociażby aktualny repertuar - TUTAJ.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP