Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Subskrybuj kanał Futboligi i oglądaj filmy na bieżąco!

07
Kwi

Na naszym profilu Youtube pojawia się coraz więcej materiałów video. Jeżeli chcecie być z nimi na bieżąco i oglądać je zanim pojawią się na stronie - to wystarczy, że dokonacie subskrypcji.

W tym momencie liczba subskrybentów kanału Futboligi nie powala na kolana - wynosi równe 100 (dla porównania Nocna Liga ma już ponad 1200). Ale spokojnie - dopiero od tej poprzedniej rundy zaczęliśmy regularnie wrzucać materiały video a już niedługo do skrótów dołączą odcinki Crossbar Challenge. Tym samym i liczba wyświetleń (wynosząca obecnie 17 684 - Nocna Liga ma prawie 500 tys) zacznie regularnie wzrastać.

Co należy zrobić? Nic prostszego - wchodzicie TUTAJ i klikacie "zasubskrybuj". Gdybyście chcieli być na bieżąco również z materiałami Nocnej Ligi, to tę samą czynność wykonujecie TUTAJ. Zachęcamy Was także, by każdy materiał jaki wrzucamy lajkować i udostępniać na swoich tablicach faebookowych. Co więcej - na youtubie także możecie oddawać swoje polubienia - obrazek pokazuje gdzie dokładnie.

youtubeeee

I na koniec jeszcze jedna ważna sprawa. Jeżeli przed filmem lub po (czy nawet w trakcie) pojawiają Wam się reklamy - nie przewijajcie ich! Dla Was to tylko kilka sekund, a dla naszego kanału możliwość zarobienia kilku centów. Od czegoś trzeba jednak zacząć;)


logoForbetdługiee


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819