( 0 : 5 )

Sędzia: Maciej Kostyra

In Plus Marki
niedziela, 09 czerwiec 2019 • 17:00 h

Chyba sami do końca nie wierzyliśmy w to, że FC Hash jest w stanie wyrządzić krzywdę In-Plusowi. Prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która miała w tym temacie inne zdanie był Piotrek Dudziński. I Piotrkowi udało się nawet zebrać na to spotkanie ośmiu zawodników, lecz na tym sukcesy jego i całej ekipy się skończyły. Nie ma co się tutaj rozpisywać – było to od początku do końca spotkanie do jednej bramki i jeszcze przed upływem 25 minut, faworyci prowadzili aż 5:0. W drugiej połowie trochę się rozluźnili, co spowodowało iż stracili jednego gola (autorstwa kapitana Hashu), ale i tak dołożyli kolejne trzy, zaliczając gładkie zwycięstwo. I teraz przed nimi najważniejsze wyzwanie. Bo chociaż w historii swojej drużyny i tak osiągnęli coś ponad stan (In-Plus nigdy nie był na podium rozgrywek), to wiadomo, że gdy jest się tak blisko pierwszego miejsca, to drugie będzie rozczarowaniem. A już tylko (a może aż?) o honor zagra w ostatniej kolejce Hash. Do tej pory nie wygrał ani razu i więcej okazji, by tę fatalną serię przerwać nie dostanie. Jednak najważniejsze, by bez względu na wynik, mógł sobie po ostatnim gwizdku powiedzieć, że przynajmniej się starał. Bo jednak wiele razy odnieśliśmy zupełnie odwrotne wrażenie...